Navigation Menu+

Intencje

113 komentarzy

 1. Jezu, błagamy Cie teraz szczególnie za naszych biskupów: ordynariusza Andrzeja Franciszka Dziubę, biskupa seniora Józefa Zawitkowskiego i Alojzego Orszulika. Daj im światło Ducha Świętego potrzebne do rozwiązywania najważniejszych spraw naszego Kościoła. Daj im miłość, siłę, delikatność, ale i zdecydowanie przy podejmowaniu najtrudniejszych decyzji. Daj nam wszystkim, duchownym i świeckim, łaskę posłuszeństwa wobec nich. Daj łaskę współpracy bez leku, w prawdzie i miłości.

 2. Boże, Ojcze nasz, niech Twa Opatrzność czuwa nad chorymi i cierpiącymi, aby nie marnowali cierpienia, lecz umieli je wprzęgać w Twą służbę i włączali je w ofiarę Chrystusa. Daj Ojcze najlepszy, wszystkim cierpiącym łaskę dobrego, owocnego przeżywania cierpienia, dodawaj sił i otuchy, pocieszaj, oszczędzaj ich ile można, pozwól nieść im ulgę.

 3. Aby zaangażowanie chrześcijan na rzecz pokoju było okazją do dawania świadectwa o Chrystusie wszystkim ludziom dobrej woli. Aby każdy kto przebywa na misjach niezależnie czy kapłan czy osoba świecka miała siły głosić słowo Pana

 4. W intencji osób uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych, aby miały siłę do zerwania z nałogiem i zmiany życia.

 5. Maryjo Piękna Pani są wśród nas Ci, którzy pierwszy raz pielgrzymują z nami do Twojego tronu otocz ich szczególną opieką i troską, aby ufali, że potrafią wytrzymać trud pielgrzymowania, który zawsze owocuje.

 6. Matuchno Naszego Pana prosimy Cię o siłę psychiczną i fizyczną dla tych, którzy w naszej diecezji budują nowe kościoły, aby zawsze mieli chętne ręce do pomocy, aby potrafili otwierać serca swoich parafian.

 7. Panie Jezu, tak często mówiłeś o siewcach, żniwiarzach. Módlmy się za naszych rolników. Oni tak ciężko pracują i dzielą się chlebem z nami.

 8. Jezu dobry, obdarz wszystkich nauczycieli i wychowawców Twoim Duchem, by jak najowocniej rozwijali w sobie dar powołania nauczycielskiego i realizowali go. Racz dać im wielkie serce, by jednakowo miłowali uczniów. Napełnij ich Boską mądrością, by w jasny sposób przekazywali wiedzę. Obdarz ich dobrym słowem, co nigdy nie kłamie i uśmiechem, co rodzi zaufanie.

 9. W miesiącu wybuchu Powstania Warszawskiego modlimy się do Ciebie Panienko Przenajświętsza o błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących Powstańców, którzy tak dzielnie walczyli za naszą wolność, a dla tych, których Bóg powołał do siebie o wieczny spokój.

 10. Piękna Pani miej w swojej opiece osoby samotne, starsze, chorujące, niech Twój Syn zawsze otacza je swoim ramieniem.

 11. Kochana Mamo pamiętaj o swoim oddanym słudze ks. Rafale Babickim, który całym sercem oddaje się sprawom organizacji Pielgrzymki. Niech siły i jasność umysłu nigdy go nie opuszczają, a radość jaką ma w sobie przenosi się także na innych.

 12. Prosze Janie Pawle za twoim stawienictwe prosze o dar wiary,sily,rozum bozy,szczescie,radosci.O rozeznanie powolania.

 13. Proszę o modlitwę w intencji:

  jedności mojej rodziny i odstąpienia żony od decyzji i wycofania się z rozwodu i pozbawienia naszych dzieci ich kochającego ojca

  lub też powrotu do mojego życia szczęścia, radości, miłości i błogosławieństwa Bożego oraz założenia nowej szczęśliwej rodziny

  zgodnie z wolą i decyzją Boga Ojca Wszechmogącego Stworzyciela Nieba i Ziemi Wszystkich Istot Widzialnych i Niewidzialnych i Jego Umiłowanego Syna Jezusa Chrystusa, Amen. Sebastian

 14. prosze o modlitwe wstawiennicza o zdrowie i pokój w rodzinie, Boza pomoc i opieke Matki Bozej Krolowej Polski na kazdy dzien, nawrocenie, przemiane zycia i dobra spowiedz, o uzdrowienie i uwolnienie wewnetrzne w rodzinie Boze Milosiedzie i Dary Ducha Swietego, dar modlitwy rodzinnej, prosze o modlitwe o ochronę, błogosławieństwo, wiele łask,wsłuchiwanie się w wolę Bożą, uzdrowienie relacji dla Magdaleny, Piotra, Jozefa, Lucji, Oskara
  -prosze o modlitwe za Piotra i jego rodzicow,
  prosze o modlitwe o znalezienie pracy dla Magdaleny,
  -prosze o zdrowie, o pomoc w nauce, o dary Ducha Świętego, o Bożą pomoc i opiekę Matki Bożej na kazdy dzien dla Oskara,
  -prosze o modlitwe za moich chrzestnych, dalszych krewnych, o Milosierdzie Boze i opieke Matki Bozej na kazdy dzien,
  prosze o modlitwe za moich przyjaciol i mojego meza, znajomych
  -prosze o modlitwe za dusze w czysccu cierpiace o ich rychla radosc w Niebie
  -prosze o uzdrowienie z ciezkiej choroby dla Jozefa,

 15. Matko Najświętsza, dziękuję Ci za wszelkie łaski które otrzymuję, za zdrowie moje i mojej rodziny, pomyślne zdanie egzaminów na studiach, za życzliwych mi ludzi, których spotykam na swojej drodze.
  Proszę Cię o zdrowie dla Małgorzaty i Kasi oraz o nawrócenie Magdy i Asi. Proszę o dobrego męża dla mnie.

 16. Bardzo proszę o modlitwę z wstawiennictwem do Matki Bożej o zdrowie dla moich dzieci, męża , rodziców i siebie. Żeby na ziemi zapanował pokój, a ludzie byli dla siebie jak bracia.

 17. Matko Boża dopomóż mi w moim macierzyństwie, błogosław Mikołajowi i Marcelince, dodaj mi sił, odwagi i pokoju serca.

 18. Kochana Matko Boża Dziękuję Ci za dotychczasowe doświadczenia,za wspaniałego męża i dzieci, proszę o uzdrowienie mojego brata Jana z alkoholizmu,aby odnalazł swoją drogę w życiu i nie znęcał się nad swoimi starszymi rodzicami, a dla Mamy Ireny i Taty Mieczysława zdrowia i wytrwałości w tym trudzie.Dziekuje.

 19. Maryjo, proszę Cie o zdrowie dla mnie, męża i dzieci. Otocz nas swoim płaszczem, wyjednaj potrzebne łaski, proszę też o zgodę w rodzinie i dar potomstwa dla brata i bratowej

 20. Dziękuję Maryjo Matko najukochańsza za każdy dzień mojego życia, dziękuję za córkę rodziców i całą rodzinę. Proszę nie opuszczaj nas nigdy prowadź do nawrócenia i budowania miłości o której pisał św Paweł, pomóż nam ją zbudować. Powierzam Tobie Maryjo całe moje życie, plany i marzenia jak i moich najbliższych krewnych, znajomych i pracodawców byłych obecnych i przyszłych.
  Proszę o spokój dla dusz moich najbliższych, którzy odeszli już z tego świata proszę Cię Maryjo dla nich o życie wieczne przy boku Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen.

 21. Najświętsza Matko Różańcowa dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną szczególnie w trudnych sytuacjach. Polecam Twemu Matczynemu sercu mojego syna. Proszę o dobry wybór studiów i dalszej drogi życiowej.

 22. Mamo, bardzo Cie proszę wstawiaj się za mną do swojego Syna. Wyproś mi uzdrowienie z bielactwa, a jeśli nie jest ono zgodne z Jego wolą to pomóż mi je zaakceptować.
  Miej w opiece moja rodzinę i przyjaciół, zachowaj ich w miłości i zdrowiu.
  Proszę znajdź mi dobrego męża i naucz mnie być dobrą żoną.
  Mamo, Tobie się powierzam, miej nas w opiece.

 23. O Boże błogosławieństwo i dar potomstwa dla Agnieszki i Krzysztofa

 24. Matko Miłościwa proszę Cię za mojego Tatę, który leży na OIOM-ie. O uzdrowienie duszy i ciała …

 25. Panie Boże proszę dopomóż mi pokonać moje grzechy i odnaleźć sens życia. Proszę także o uleczenie mnie z mojej choroby skóry. Amen.

 26. Przez ręce św.Józefa proszę w intencji dostania się do liceum, jakie Pan dla mnie wybrał,o zaakceptowanie przez nową klasę i o nawrócenie dla Jakuba,Krzysztofa i Roberta

 27. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus

  Kochani prosimy o modlitwę w czasie pielgrzymki i u Tronu Jasnogórskiej Pani i Królowej również i za nas i w naszych wszystkich intencjach bo sami teraz nie możemy uczestniczyć w pielgrzymce Dla Was życzę sił i wytrwałości w dobru

  Mateczko Najświętsza bardzo Ciebie proszę o Twoją pomoc opiekę i ochronę dla nas naszych dzieci i za naszą ojczyznę i młodzież
  Mateńko Najświętsza proś za nami Twojego Syna Miłosiernego Jezusa-bardzo dziękuję za dotychczasową i nadal proszę o Pomoc Opiekę Ochronę i potrzebne nam dobre zdrowie i łaski za Twoim pośrednictwem od Bożego Tronu dla dzieci-Ani Łukasza Oli i mnie naszej rodziny i we wszystkich naszych-dzieci i moich intencjach.Daj nam pomoc potrzebne nam łaski i spotykać w życiu dobrych i życzliwych nam ludzi. Prosimy o dobre pełne zdrowie (bo dużo przeszliśmy i dziękujemy za każdą pomoc o której TY wiesz prosimy o zgodę jedność szacunek i miłość i dobry rozwój wzrost i wykształcenie i szczęśliwe życie duchowe osobiste rodzinne zawodowe społeczne dobre i dobrze płatne prace dla każdego z moich dzieci Ani Łukasza i Oli i dla mnie Pomagaj nam i upraszaj nam Boże błogosławieństwo

  – Matko Najświętsza Pomóż Oli w zdaniu dobrze poprawy egzaminu z matematyki i dostaniu się na dobry kierunek studiów w studiowaniu i zdobyciu dobrego zawodu i dobrej i dobrze płatnej stałej pracy pomóż aby mieszkała w domu studenckim i pomóż w założeniu zdrowej dobrej szczęśliwej rodziny i domu Mateczko ulecz kolana kręgosłup i nerki Oli i wszystko o czym Ty wiesz upraszaj wszystkie potrzebne łaski I Boże błogosławieństwo Oli

  – Mateczko proszę pomóż Ani ulecz ją zupełnie z bardzo silnych i częstych bólów głowy i ulecz oczy i ze wszystkich trudności i problemów które często wykluczają ją z funkcjonowania i nauki Mateczko pomóż aby szkoła i klasa w której będzie uczyła się była dla Ani i jej przyszłości dobra i Daj Mateczko dobrych i mądrych oddanych młodzieży nauczycieli i dobrych kolegów i koleżanki Pomagaj w poprawie w nauce i zdobyciu dobrego wykształcenia zawodu i kiedyś dobrej i dobrze płatnej stałej pracy założeniu zdrowej dobrej szczęśliwej rodziny i domu Mateczko upraszaj Ani wszystkie potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo

  – Mateczko proszę pomagaj i prowadź Łukasza pomóż w zdrowiu uzdrawiaj jego dwa kolana i kręgosłup wzrok okazało się że ma dużą wadę i wszystko o czym Ty wiesz pomagaj w studiowaniu na studiach dziennych zdaniu dobrze egzaminu poprawkowego z bardzo trudnego materiału i zdobyciu stałej dobrej i dobrze płatnej pracy i Pomóż aby pogodził studia dzienne i pracę i aby nadal mieszkał w domu studenckim Mateczko pomóż Łukaszowi w założeniu dobrej zdrowej i szczęśliwej rodziny i domu Upraszaj Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski MATKO NAJŚWIĘTSZA ukryj nas pod Płaszczem Twojej Matczynej opieki pomagaj nam w zdrowiu i podejmowaniu dobrych wyborów w życiu i Upraszaj dobre godne życie światło dary i owoce Ducha Świętego i mądrość i szczęśliwe Rodziny Matko Pomagaj osiągać dobre cele i dobrze z nich korzystać w życiu każdego dziecka i moim Mateczko Prowadź i Wspieraj nas i Wstawiaj się za nami proś Twojego Syna Twojej pomocy opiece ochronie zawierzam dzieci i mnie i wszystkie nasze sprawy pomagaj i upraszaj nam Miłosierdzie i Boże błogosławieństwo

  -Mateczko Najświętsza proszę Pomagaj mi w mojej niełatwej odpowiedzialnej pracy która jest służbą ludziom społeczeństwu i rodzinom-Mateczko pomóż pomagaj mi dobrze i bezpiecznie wykonywać wszystkie moje zadania prace i pomagaj mi w rozwoju i w zarabianiu lepiej dla dobra moich dzieci mnie i rodziny bo jest nam bardzo trudno Mateczko Najświętsza ochraniaj mnie prowadź i pomóż mi przygotować się dobrze i zdać dobrze w październiku egzamin i uzyskać specjalizację i Daj aby wyniknęło z tego dobro dla moich dzieci mnie i osób z którymi pracuję Proszę o dobro dla dzieci i naszej rodziny Twojemu miłosierdziu zawierzamy nas-naszą rodzinę i nasze wszystkie sprawy-Ania Łukasz Ola i mama-JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ JEZU UFAMY TOBIE

  Matko i Panie Jezu proszę przemieniajcie Ireneusza Jezu Tobie go oddaję-TY wszystko Możesz Jezu Ty się tym zajmij Jezu Ufamy Tobie

 28. Prośba o zdrowie.

 29. Proszę, módlcie się za wiele osób uwięzionych w sektach, o szczerym sercu jak zagubione owce bez pasterza, prowadzone przez wilków w owczych skórach! Módlcie sie proszę za rodziny co pragną Pana Jezusa i o wyzwolenie i zjednoczenie w Panu Jezusie rozbitych rodzin przez sekty i zatrute oszukańcze nauki. Oby otworzyli swe serca na Pana Boga i Ducha Świętego. Zanieście Maryji moją prośbę o uwolnienie od sekty i mądrość w trudnej sytuacji rodzinnej.

 30. Mateńko proszę Cię o wieczny pokój dla mojego taty …i siły dla mamy

 31. Maryjo, prosimy o pomyślną operacje oczka Angeliczki i o siły dla niej.

 32. Prosze o modlitwę wstawiennicza o zdrowie i pokój w rodzinie, Boza pomoc i opieke Matki Bożej Krolowej Polski na kazdy dzien, nawrocenie, przemianę zycia i dobra spowiedz, o uzdrowienie i uwolnienie wewnetrzne w rodzinie Boze Milosiedzie i Dary Ducha Swietego, dar modlitwy rodzinnej, prosze o modlitwe o ochronę, błogosławieństwo, wiele łask,wsłuchiwanie się w wolę Bożą
  Prosze o modlitwę o zdrowie ,szczęście ,miłość w rodzinie dla Małgorzaty i Tadeusza
  Prosze o zdrowwie i modlitwę dla Teściów
  proszę o zdrowie i modlitwę niech Matka Boża ma w swoiej opiece Klaudie
  Proszę o zdrowie i modlitwę niech Matka Boża ma w swoiej opiece Daniela
  Prosze o zdrowie i modlitwę o nawrócenie rodziców za pojdnanie się z synem i synową
  prosze o modlitwę i zdrowie za pomyslną wyknonaną operacje dla Roberta

 33. O łaskę zdrowia dla Anny, o radość i prace dla niej.

 34. Bardzo proszę o zdrowie dla całej mej rodziny,proszę o łaskę pracy dla mej córki.Módlcie się o pokój dla całego świata.

 35. Matko Boża, proszę Cię o pomoc dla mojego kuzyna Marcina który został okaleczony w wypadku przy pracy. Proszę Cię o Twoją opiekę nad nim i błogosławieństwo dla niego i całej naszej rodziny.

 36. Matko Najświętsza, proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla taty, daj mu siłę do walki z chorobą.

 37. Matko Najświętsza dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną, że czuwasz nad nami każdego dnia.Proszę Cię o zdrowie dla siebie i mojej rodziny oraz szczęśliwe rozwiązanie.

 38. Najdroższa Nasza Matko!
  Pragnę serdecznie podziękować za Twój ochronny płaszcz jakim otoczyłaś urlopowy pobyt, a zwłaszcza
  bardzo problematyczny zdrowotnie, powrót z odległego wypoczynku Uli i Wojtka. Proszę dalej Mateńko o błogosławiony czas wakacyjny dla Piotrka i Kubusia, oraz właściwe rozeznanie dla Grześka. Maryjo, nasze Uzdrowienie Chorych – módl się za nami.

 39. Prosze o modlitwę za sile w walce z choroba nowotworowa

 40. Kochana Mamo proszę o umocnienie mojej wiary oraz uwolnienie z grzechu ciężkiego

 41. Mateczko Częstochowska!
  Proszę Cię o łaski i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny-męża i synka, szczególnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla mnie, by nas drugi syn urodził się zdrowy.

  córka

 42. Kochana Mateńko proszę o uwolnienie moich dzieci z nadmiernej nieśmiałości.

 43. Nie mogę uczestniczyć osobiście w pielgrzymce ale jestem z wami myślami i całym sercem. Bracia i siostry podziękujcie naszej Matusi za uratowanie życia dziesiecioletniemu chłopcu który w czerwcu tego roku na naszych oczach tonął w morzu…jedyne co mogliśmy robić na brzegu to modlić się, gdy kilku mężczyzn najpierw próbowało odnaleźć go pod wodą i potem,gdy go reanimowano.długi czas serce nie pracowało ale my płakalismy,modlilismy się i nie przestawalismy go reanimowac.w szpitalu lekarze nie dawali mu szans na przezycie. Mogliśmy tylko czekać, modlić sie i przytulać swoje dzieci jak chyba nigdy dotąd.i niespełna tydzień temu dowiedzieliśmy się ze wydarzył się cud. Lekarze wprost powiedzieli ze niemożliwe stało się możliwe. Chłopiec przeżył i wraca do zdrowia.wymaga rehabilitacji ale będzie zdrowym i w pelni sprawnym dzieckiem. Łzy szczescia, ulgi i wdzięczności nie maja końca.to zdarzenie pokazało nam jak kruche jest życie…w jednej chwili wakacyjna beztroska i gwar zamieniły się w dramat i przerażenie. pierwszy raz w życiu widziałam jak wszyscy ludzie, mali i duzi, ze łzami w oczach modlili się i blagali Boga żeby ocalił to dziecko. I nic innego wtedy na tej plazy się nie liczyło. Nasza radosc dzis nie ma konca a od tamtego dnia mocniej przytulam swoja córkę przed snem i codzienie mowie jej jak bardzo ja kochamy.
  Jesteśmy z wami myślami w najtrudniejszych chwilach na szlaku! Powodzenia:)

 44. Proszę Cię Matko, zabierz strach przed macierzyństwem. Pomóż otworzyć mi się na to, co najpiękneijsze w życiu

 45. Mateńko proszę o łaskę zdrowia i pomyślną operację dla mamy Danuty oraz o siły, nadzieję i wytrwałość dla Macieja

 46. Proszę Cię Matko o zdrowie dla Mamy i Taty.
  Pomóż Matko przezwyciężać nieśmiałość mojej siostrze.

 47. proszę cię Matko o zdrowie i siły dla moich rodziców. Proszę CIę takżę o wszystkie potrzebne łaski dla mojej siostry

 48. Maryjo dziekuje za wszystkie łaski jakimi obdarzasz moja rodzine, prosze o zdrowie i opieke dla naszej coreczki a takze o lepsze relacje i zaufanie pomiedzy mna i mężem zebysmy zyli w milosci, wierze i potrafili wiecej ze soba rozmawiac. Maryjo wstaw sie za nami.

 49. Maryjo proszę Cię o łaskę zdrowia i błogosławieństwa Bożego dla mnie i całej mojej rodziny. Proszę również o znalezienie odpowiedniej pracy.

 50. Maryjo prosze o zdrowie i wszelkie łaski dla rodzicow,dodawaj im sil by umieli sie cieszyc kazdym dniem.

 51. Kochana Mateczko, dziękuję Ci za moje dziecko. Proszę o zdrowie i mądrość dla niego. Proszę, żebym napisała jak najszybciej pracę doktorską.

 52. Matenko bardzo cie prosze o cud nawrocenia syna Michala aby sie wypelnila wola Boza w jego zyciu o laske sakramentu pokuty o laske powolania wyzwolenie z nalogow o cud uzdrowienia z reumatoidalnego zapalenia stawow o Bozy byt o Boze finanse Matenko postaw na jego drodze Bozych ludzi jest w Holandii ,Matenko otocz syna swoja opieka okryj swoim plasczem i ukryj w swoim sercu Matenko pomoz mi z renta tyle czasu czekam blagam cie o cud

 53. O łaskę powrotu do zdrowia dla Andrzeja po trudnej operacji nowotworu i pozytywnych skutków odbywanych zabiegów radioterapii.

 54. Matko Kochana, proszę Cię dopomóż mi w znalezieniu godnej pracy abym już dłużej nie musiała się martwić co dalej. Pozwól mi również odnaleźć szczęście, które ostatnio mnie opuściło. Miej w opiece moich najbliższych oraz tych z którymi już nie mam kontaktu.

 55. Matko, prowadź wszystkich pielgrzymów Łowickiej Pieszej Pielgrzymki, dodawaj im sił, a w szczególności za grupę Biało-Żółtą, mam nadzieje, że jeszcze pójdę z tą wspaniałą grupą 😉

 56. Maryjo, trzymaj w opiece całą moja rodzinę, dodawaj sił rodzicom, proszę Cię o zgodę i miłość w rodzinie. Błagam Cię Maryjo o zdrowie dla naszego dziecka, które niebawem przyjdzie na świat.

 57. Maryjo proszę o pomyślny przebieg operacji dla Mariusza i szczęśliwy powrót do zdrowia.

 58. Maryjo proszę Cię o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla siebie i całej mojej rodziny, mamusi rodzeństwa.Twojej opiece polecamy się.Zawierzam Ci Mateczko nasze małżeństwo, nasze wspólne życie, prosimy błogosław nam w naszej miłości wierności.
  Wszechmogący Boże, Ojcze wszystkich ludzi, za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu spraw, by nasza miłość odnawiała się i umacniała wciąż łaską sakramentu małżeństwa, by była mocniejsza od wszelkich słabości i kryzysów. Strzeż naszej wspólnoty rodzinnej i zachowaj w niej miłość, wierność, szacunek, radość i pokój. Dziękujemy za otrzymane łaski. Maryjo dziękujemy Ci za nasze dziecko, prosimy Cię Pani pobłogosław nasze dziecko, zachowaj w zdrowiu a nam rodzicom daj cierpliwość i prosimy o dobre wychowanie naszego synka.

 59. Maryjo zawierzam ci sprawę pracy mojego rodzeństwa, aby wszystko dobrze się ułożyło.Proszę o niebo dla taty, babć, dziadków; za neoprezbiterów, biskupa łowickiego, za przewodników grup XXII lppm. Kibicuję wszystkim pątnikom tejże pielgrzymki, a w szczególności grupie białej.

 60. Dziękuję Ci Maryjo za moją Mamusię.
  Za jej pomoc i dobroć,
  za to kochające mnie serce, dziękuję Ci Boże.
  Błogosław ją nieustannie;
  obdarzaj zdrowiem i licznymi powodami do radości.
  Pomagaj jej wykonywać obowiązki,
  dodawaj sił w pokonywaniu trudności.
  Niech w każdej chwili ma w Tobie oparcie,
  niechaj doświadcza Twojej miłości.
  Błogosław Boże mojej Mamie.

  Najświętsza Matko Chrystusowa,
  moją kochaną Mamę miej w swojej opiece.

 61. Mateczko proszę o łaskę nawrócenia dla najbliższych,o miłosierdzie Boże dla siebie, dla moich bliskich dla całego świata.Zawierzam Ci pracę mojego męża i swoją. Maryjo proszę o łaskę macierzyństwa.

 62. O dar zrealizowania powołania, potrzebne łaski na każdy dzień oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Rodziców, Siostry z Mężem i tych którzy mnie o modlitwe prosili i którym jestem ją winna.

 63. Ukochana Matko, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za Twoje wstawiennictwo i opiekę. Proszę o pokój w naszych sercach i miłość do bliźniego, o zdrowie dla Danuty i Macieja. Totus Tuus Maryjo

 64. Mamo proszę w intencji mojej zmarłej mamusi o wieczne szczęście dla niej, oraz o zdrowie dla mojego taty i siły w walce z nałogiem. Prosze pomóż nam pogodzić się z rzeczywistością.

 65. Matko Kościoła, Bardzo Cię proszę o święte powołania kapłańskie, by nie brakowało tych którzy będą ukazywali nam Chrystusa i świadczyli swoim życiem o Nim. Proszę o siły i chęci dla księży naszej diecezji, by nie poddawali się konformizmowi, by „wstali z kanapy” Niech wpatrzeni w Chrystusa i w Ciebie poświęcają się dla głoszenia ewangelii wszędzie tam gdzie zostaną posłani! Bardzo Cię o to proszę!

 66. Matko Boża proszę Cię otocz swoją opieką s. Laurencję i jej rodzinę, która radośnie kroczy w tej Pielgrzymce do Twojego Domu. Pozwól jej na nowo odkryć Dary Boga i umocnij zaufanie do Chrystusa Miłosiernego. Proszę Cię również otocz swoim płaszczem wszystkie siostry Niepokalanki i osoby konsekrowane aby ich życie było nieustanną i pełną pokory drogą ku świętości.

 67. Maryjo, Ty zawsze byłaś w moim życiu. Drogi jakie już przeszłam nie należały do najłatwiejszych. Dziękuje za to, co otrzymałam. Ufam Bogu i codziennie czuję Jego Obecność. Tobie powierzam cała moją rodzinę: męża, dzieci, rodziców, rodzeństwo, i wszystkich ludzi, jacy są obecni na mojej drodze życia. Matko proszę módl się za nami.

 68. Za małżeństwo Agnieszki i Jakuba z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu, w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo.

 69. Intencja do odczytania w grupie fioletowej
  ——————————————–
  Proszę o znalezienie pracy dla Anety, uzdrowienie wspomnień i uzdrowienie międzypokoleniowe.

 70. Proszę o umocnienie w wierze, o wiarę, mądrość i rozpoznanie właściwej drogi życiowej przez moje dzieci.

 71. 1.O dar życia wiecznego dla Zofii Biedrzyckiej.
  2.O otwarcie serc na miłość Boga Ojca w rodzinach Szymańczak,Rosińskich,Rudzkich,Gołębiowskich i Murgrabia.
  3.O nawrócenie mojego męża Jarka,powrót do rodziny i zerwanie z cudzołóstwem.
  4.Proszę Cię Matko wspieraj mnie w wychowaniu mojego syna Maksymiliana bym prowadziła Go prostą drogą ku Chrystusowi.

 72. Prosze ci Matko Boża o modlitę za pojednanie się rodziców z synem i synowa

 73. Proszę ciebie Matko kochana o zdrowie, szczęściei miłosc dla całej mojej rodziny niech ma w swoiej opiece

 74. Proszę ciebie Matko Boża o zdrowie i szczęście dla Klaudi i Konrada

 75. Prosze ciebie Matko za Daniela o zdrowie i szczęscie i pomyślą podróz na urlop i szczęsliwy powrut niech Matka Boża ma w swojej opiece

 76. Maryjo, Ty zawsze jestes w moim życiu. Drogi jakie już przeszłem nie należały do najłatwiejszych. Dziękuje za to, co otrzymałem. Ufam Bogu i codziennie czuję Jego Obecność. Tobie powierzam cała moją rodzinę: żone, dzieci, rodziców,tesciów, i wszystkich ludzi, jacy są obecni na mojej drodze życia. Matko proszę módl się za nami.

 77. O zdrowie dla Wioletty urodzonej w 24 tygodniu ciąży, życie wieczne dla jej siostry bliźniaczki i pocieszenie i siłę dla ich rodziców.

 78. MATENKO NAJDROZSZA!!!!
  Prosze o wsparcie zdrowie jasnosc umyslu i wszelkiej laski z rak Twych dla najblizszych Rodziny. Odnadywania wiary i nadziei w tym ziemskim padole w Twe swietliste oblicze.
  Daj sile wytrwalosc i nadzieje na lepsze jutro ….

 79. Proszę za Mamę Beaty, która została potrącona przez samochód, o udaną operację i powrót do zdrowia.

 80. Maryjo, matko Boga, proszę o dar macierzyństwa dla Katarzyny.

 81. Proszę o modlitwę za zdrowie moich bliskich, o siłę i wytrwałość w opiece nad niepełnosprawnym członkiem rodziny, o umocnienie wiary i znalezienie sensu w życiu. O poukładanie spraw, które powodują zwątpienie i brak nadziei na lepsze jutro… o możliwość założenia rodziny. Módlmy się za młodych ludzi, na których w dzisiejszych świecie czeka tyle trudności, by ufali Bogu, wierzyli w dobro i nie zatracili go w sobie. Za wszystkich Pielgrzymów.

 82. Mateńko, proszę o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę dla mojej córeczki Oleńki, Mateńko proszę o zdrowie dla mojej mamy. Proszę o uzdrowienie duszy, zdrowy rozum dla taty. Proszę o opiekę dla całej rodziny

 83. Kochana MATKO CZĘSTOCHOWSKA wyproś łaskę zdrowia dla moich córek męża mamy i teściowej proszę o spokojne szlachetne rozsądne serca o wzajemny szacunek i miłość

 84. Matko Częstochowska dziękuję Ci z całego serca za moją rodzinę i zdrową córeczkę. Proszę o potrzebne łaski dla rodziny oraz czuwaj nas nami. Proszę o siły do pokonywania trudności losu. Proszę o pomoc podczas obrony pracy dyplomowej. A także o wytrwałość i siły dla Pątników idących do Twego tronu o Matko Częstochowska.

 85. Boże proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry Martyny, aby postawiono właściwą diagnozę i zaczęto leczenie

 86. Mateńko, Ty znasz moje serce i wszystko wiesz. Wstawiaj się za mną u Swego Syna.

 87. Kochana Mamo daj mi sile w walce z choroba, z ktora walcze teraz w szpitalu. Prosze cie o zdrowie I blogoslawienstwo dla mnie I calej mojej rodziny.

 88. Dziękuję Ci Matko Częstochowska za to że pomagasz mi, wspierasz mnie i cały czas nade mną i nad moją rodziną czuwasz. Proszę Cię o zdrowie dla Jacka.

 89. Kochana Matenko dziękuje za opiekę i wstawiennictwo Twoje u Pana za moją rodzinę. Błagam o łaskę wiary dla męża Aleksandra… Szczęśliwe rozwiązanie dla synowej Madzi, tak czekamy na wnuka… Mateńko o błogosławieństwo Twego Syna i Twoje , dary Ducha Świętego dla synów Przemysława i Arkadiusza w wypełnianiu woli Bożej w każdym dniu ziemskiej tułaczki.
  Matko o miłosierdzie dla śp. Syna Rafałka i śp. Tatę Ryszarda
  Matko za pątniköw, księźy o pokój na świecie.

 90. Matko Najświętsza proszę o zdrowie dla mojego synka Dominika i całej rodziny. I wsparcie w tych trudnych chwilach i w podejmowaniu trudnych decyzji.

 91. Maryjo, Matko Boża, do Ciebie zawsze zwracałam swoje prośby i podziękowania. Nadal proszę o łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny, obdarz swa opieką moich synkow i męża oraz mnie samą. Prosze o oddalenie leków, złych wspomnień, o znalezienie pracy oraz o poprawę relacji w rodzinie i wzajemne zrozumienie, wsparcie i miłość jaką Ty Matko Nas obdarzasz. Módl się również za wszystkich pielgrzymów którzy niosa do Ciebie nasze blagania a szczególnie polecam moja przyjaciółkę, która po raz pierwszy podjela ten trud i niesie w sercu do Ciebie Maryjo Czestochowska wszystkie problemy i troski oraz nadzieję na lepsze jutro.

 92. Mateńko,proszę o zdrowie dla moich rodziców i opiekę nad rodziną.

 93. Mamo, proszę w intencji mojej rodziny: o łaskę pojednania z Bogiem w sakramencie pokuty, w sposób szczególny polecam mojego męża Darka i córkę Natalkę, proszę o łaskę wiary dla zięcia Michała, polecam Twojej opiece moich kochanych wnuków Mikołaja i Zuzię, miej w opiece moją siostrę Anię i brata Marka oraz ich rodziny, polecam Twojej opiece moje przyjaciółki Jadzię, Tereskę, Hanię, Monikę i ich rodziny, proszę o błogosławieństwo dla wszystkich z mojej pracy i ich najbliźszych, polecam braci i siostry z grupy Maria i proszę o Boże prowadzenie, proszę o dobre owoce rekolekcji dla mnie, dziękuję za miłość miłosierną Twojego Syna i Jego obecność wśród nas

 94. Mateńko Najkochansza! Czuwaj nad moją rodziną, wypraszaj potrzebne łaski dla moich dzieci: łaskę pokory, wiary, miłości, wzajemnego szacunku, gorliwości i mądrości. Powierzam Ci mojego brata i męża prosząc o nawrócenie dla nich, o to by otworzyli się na Bożą miłość, by powrocili w ramiona stesknionego Ojca. Proszę także za moją siostrę, mojego bratanka i Łukasza – prostuj pogmatwane ścieżki ich życia, chwyć ich za rękę i zaprowadz do Jezusa. Matko Najwspanialsza proszę Ciebie również za mnie samą, byś pomagała mi kroczyć w pokorze drogą, którą wybral dla mnie Bóg, naucz mnie w ufnosci wypełniać Jego wolę i kroczyć w całkowitym zaufaniu – tak jak Ty to robiłaś! Wypraszaj u Swego Syna łaskę przemiany mojego kamiennego serca na serce z ciala, abym umiała kochać i nieść tę miłość wszędzie tam, gdzie jej brakuje! DZIĘKUJĘ CI ZA TO ZE JESTEŚ WSPANIAŁĄ KOCHAJĄCĄ MATKĄ, KTÓRA ZAWSZE JEST PRZY NAS!!

 95. Matko Boża dziękuje ci za cud jaki się stał, że nasza córka jest zdrowa. Miej ją i całą moją rodzinę w opiece.

 96. Matko Częstochowska, proszę o zdrowie dla mnie, moich rodziców i dziadków, oraz wyproś potrzebne łaski w roku szkolnym 2017/2018.

 97. W intencji całej rodziny, o zdrowie i potrzebne łaski, aby była pełna pokoju i miłości.
  Za Łukasza aby zaczął szanować to co ma. Aby docenił wartość jaką jest rodzina i zszedł ze złej drogi.
  Za Tomka aby w swoich planach znalazl tez miejsce dla Boga, aby zobaczył że tylko prawdziwa miłość jest warta poświęcenia.
  O pomoc w najbliższych dniach. O siły i wiarę w to że wszystko się pouklada.
  O życie wieczne dla zmarłych z całej rodziny.

 98. Dziękuję za wszystko Matko Czestochowska i proszę,żebyś spełniła moje marzenie,o którym Ty dobrze wiesz..

 99. Módlmy się za archidiecezję warszawską,po której od tego września będzie peregrynowała Kopia Cudownego Wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej,o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na ten czas

 100. Boże daj siły, wiarę wszystkim pielgrzymom aby doszli szczęśliwi do tronu Mateńki na Jasnej Górze. Złóżcie wszystkie intencje Kół Żywego Różańca z Łowicza. Niech Bóg wedle Swej woli spełni prośby i dziękczynienia.

 101. Częstochowska Matko,wyproś dla mnie łaskę mądrości,rozumu, spokoju ducha i myśli,oraz o dobre wyniki mojej tegorocznej matury. Proszę rowniez o opieke dla calej rodziny.

 102. Matenko,
  prosze o dobrego meza,
  o szybkie i pomyslne rozwiazanie sprawy spadkowej;
  zdrowie i dobrą prace dla mnie i moich najblizszych.

  P.S. zielonki tesknie za wami, mam was w pamiecie, modlcie sie za mnie 🙂

 103. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie samego o uzdrowienie fizyczne i duchowe, o uleczenie z depresji, smutku i lęku, o radość życia, o szczęśliwą rodzinę. Dziękuję za życie moich zmarłych rodziców i bliskich, za szczęśliwe dzieciństwo.

 104. Matko Najświętsza proszę otocz swoim macierzyńskim płaszczem moje małżeństwo,które się rozpada.Oddal myśli o rozwodzie.Spraw aby powróciła miłość ,jednośc i szacunek między nami.Miej w opiece nasze dzieci, które przez złe relacje rodziców zaczynają się gubic.Blogosław im w rozpoczynającym się niebawem roku szkolnym.Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny a dla bliskich zmarłych pokój wieczny.

 105. Mateńko proszę o wiarę w rodzinie. Niech Jezus będzie Królem naszych serc. Niech Jego Imię będzie błogosławione teraz i na wieki. Jezus zwyciężył, niech będzie wielbiony w rodzinie, w miejscach pracy, w naszej diecezji i w każdym miejscu na Świecie.

 106. Proszę Cię Mateńko o zdrowie dla moich rodziców, męża, siostry, teściów. Otaczaj ich dalej swoją opieka. Blagam Cie także o zdrowie dla mnie, o szczęśliwe rozwiązanie,urodzenie zdrowego dziecka i dalszy jego prawidłowy rozwój, o kolejny rok spokojnej i owocnej pracy dla mojego męża i dla mnie, a także o szczęśliwy rok studiów dla mojej siostry.

 107. Proszę o udaną operację i powrót do zdrowia dla Taty.

 108. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi Mnie Boże obdarzasz. Proszę o rozwiązanie trudnej sprawy w moim życiu. Maryjo, Matko moja! proszę o opiekę nad moją rodziną, wypraszaj potrzebne łaski.
  Maryjo jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam…

 109. Mamo dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi mnie w życiu obdarowałaś. Proszę Cię o pomoc w uwolnieniu z nałogu pornografii, samogwałtu i wybaczenia wszystkim tym którzy mnie skrzywdzili. Mamo proszę też, abyś wyjednała przebaczenie u tych których ja skrzywdziłem
  Dziękuję Ci Matko za moją rodzinę, rodziców i siostrę. Dziękuję Ci za moje życie

 110. Damian

  Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

  Bóg zapłać za modlitwę..

 111. Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Krzysztofa jego powrót do rodziny i ratunek dla naszego małżeństwa

 112. O dobrego męża katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodziny Agacie

 113. O dobrego męża Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodziny Agatki

Dodaj Intencję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *