Intencje

82 Replies to “Intencje”

 1. Jezu, błagamy Cie teraz szczególnie za naszych biskupów: ordynariusza Andrzeja Franciszka Dziubę, biskupa pomocniczego Wojciecha Osiala, biskupa seniora Józefa Zawitkowskiego. Daj im światło Ducha Świętego potrzebne do rozwiązywania najważniejszych spraw naszego Kościoła. Daj im miłość, siłę, delikatność, ale i zdecydowanie przy podejmowaniu najtrudniejszych decyzji. Daj nam wszystkim, duchownym i świeckim, łaskę posłuszeństwa wobec nich. Daj łaskę współpracy bez leku, w prawdzie i miłości.

 2. Boże, Ojcze nasz, niech Twa Opatrzność czuwa nad chorymi i cierpiącymi, aby nie marnowali cierpienia, lecz umieli je wprzęgać w Twą służbę i włączali je w ofiarę Chrystusa. Daj Ojcze najlepszy, wszystkim cierpiącym łaskę dobrego, owocnego przeżywania cierpienia, dodawaj sił i otuchy, pocieszaj, oszczędzaj ich ile można, pozwól nieść im ulgę.

 3. Aby zaangażowanie chrześcijan na rzecz pokoju było okazją do dawania świadectwa o Chrystusie wszystkim ludziom dobrej woli. Aby każdy kto przebywa na misjach niezależnie czy kapłan czy osoba świecka miała siły głosić słowo Pana

 4. W intencji osób uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych, aby miały siłę do zerwania z nałogiem i zmiany życia.

 5. Maryjo Piękna Pani są wśród nas Ci, którzy pierwszy raz pielgrzymują z nami do Twojego tronu otocz ich szczególną opieką i troską, aby ufali, że potrafią wytrzymać trud pielgrzymowania, który zawsze owocuje.

 6. Matuchno Naszego Pana prosimy Cię o siłę psychiczną i fizyczną dla tych, którzy w naszej diecezji budują nowe kościoły, aby zawsze mieli chętne ręce do pomocy, aby potrafili otwierać serca swoich parafian.

 7. Panie Jezu, tak często mówiłeś o siewcach, żniwiarzach. Módlmy się za naszych rolników. Oni tak ciężko pracują i dzielą się chlebem z nami.

 8. Jezu dobry, obdarz wszystkich nauczycieli i wychowawców Twoim Duchem, by jak najowocniej rozwijali w sobie dar powołania nauczycielskiego i realizowali go. Racz dać im wielkie serce, by jednakowo miłowali uczniów. Napełnij ich Boską mądrością, by w jasny sposób przekazywali wiedzę. Obdarz ich dobrym słowem, co nigdy nie kłamie i uśmiechem, co rodzi zaufanie.

 9. W miesiącu wybuchu Powstania Warszawskiego modlimy się do Ciebie Panienko Przenajświętsza o błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących Powstańców, którzy tak dzielnie walczyli za naszą wolność, a dla tych, których Bóg powołał do siebie o wieczny spokój.

 10. Piękna Pani miej w swojej opiece osoby samotne, starsze, chorujące, niech Twój Syn zawsze otacza je swoim ramieniem.

 11. Kochana Mamo pamiętaj o swoim oddanym słudze ks. Tomaszu Stępniaku, który całym sercem oddaje się sprawom organizacji Pielgrzymki. Niech siły i jasność umysłu nigdy go nie opuszczają, a radość jaką ma w sobie przenosi się także na innych.

 12. Kochany Boże proszę Cię o pomoc w spłaceniu kredytów, kupieniu domu i samochodu dla żony.
  Proszę o pozytywne zakończenie spraw spadkowych i sprzedaż nieruchomości i opłacenie podatków.
  Proszę o pomoc w naprawie i modernizacji mojego samochodu aby zaczął przynosić dochód i w końcu się przydał a nie stał bezczynnie.
  Dziękuję Ci że mnie wysłuchałeś, bądź uwielbiony.Chwała Tobie Panie.
  Oddaje Ci siebie całkowicie, pragnę Twojej bliskości i Twego głosu.Jestem twój na wieki.Oddaje ci moją rodzinę, moje małżeństwo i mojego syna.Amen

 13. Maryjo módl się za Piotrem, prosimy o uzdrowienie i Boże błogosławieństwo dla niego i dla rodziny. Oby go Bóg uzdrowić raczył.
  Amen

 14. Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 15. Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
  Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 16. Miłosierny Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

 17. O nawrócenie ,opamiętanie Krzyśka,o dobrego,odpowiedzialnego męża Ali ,o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 18. Proszę o nawrócenie pełne i trwałe męża i jego rodziny, nawrócenie mojej rodziny i uwolnienie nas wszystkich od wszelkiego złego, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa.

 19. Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca i Boże Błogosławieństwo

 20. Matko Naszego Pana proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny. Proszę Cię o łaskę, abym znalazł dobrą Kobietę na żonę i się ożenił. Artur

 21. Matko Jasnogórska, proszę o opiekę, o pomoc w znalezieniu pracy i dokonaniu właściwych wyborów życiowych.

 22. Nasza Matko,
  W tym roku wyszłam za mąż i jestem przeszczęśliwa. Dziękuję za ten dar jakim jest mój mąż i małżeństwo. Bardzo proszę o łaski potrzebne dla naszej nowo narodzonej rodziny. Wzmacniaj nas z każdym kolejnym dniem

 23. Kochana Matko Najświętsza,
  dziękujemy Ci za dotychczasową opiekę nad naszym życiem.
  Powierzamy Ci nasze maleństwo, które ma przyjść na świat pod koniec miesiąca sierpnia. Prosimy Cię o dobry poród i zdrowie dla Mikołajka. Daj nam siłę i potrzebne łaski na każdy nowy dzień.

 24. Maryjo, dziękuję, że walczysz o mnie i opiekujesz się mną od samego początku, czyli moich narodzin, bo to dzięki modlitwie do Ciebie jestem tutaj. Proszę Cię o miłość…Do samej siebie, ale również byś postawiła na mojej drodze kogoś, z kim będę mogła się tą miłością dzielić przez resztę życia.

 25. O ulgę w cierpieniu i o wypełnienie się woli Bożej względem Jana. O łaskę pomocy i wsparcia,radości i pokoju,przyjaznych ludzi i obrony przed Pawłem dla Marjanny. O łaskę nawrócenia ,przemiany serca i wyjścia z nałogu dla Pawła.

 26. Matko Boga i Matko Moja!
  Pragnę podziękować Tobie za 40 lat życia. Dużo się działo i dzieje w moim życiu. Dziękuję. Ty sama wiesz, bo mnie znasz. Ulecz mnie z nałogu samogwałtu, dodaj mi sił i nadziei na lepsze jutro. Błogosław mojej rodzinie, mojej Kochanej córeczce Zosi.

 27. O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA MĘŻA,BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MOICH SYNÓW I ICH RODZIN… ŁASKĘ POKORY DLA MNIE.

 28. o mądrość dla brata Józefa w podejmowaniu życiowych decyzji…siłę i wiarę w kolejnych życiowych decyzjach

 29. Maryjo dziękuję za opiekę nade mną i cała moją rodziną. O łaskę nieba dla zmarłych z mojej rodziny taty-Ryszarda…syna-Rafałka

 30. Najświętsza Mateńko, proszę wyjednaj łaskę uzdrowienia dla mojego synka Kacperka, aby tętniak się zmniejszył.

 31. Za całą rodzinę ,o dobre relacje w związku ,za znajomych którzy są w narzeczeństwie ,o rozwiązanie wszystkich problemów

 32. Matko!
  W tym roku nie mogę do zmierzać do Twojego oblicza, dziękuję Ci za wszystkie łaski którymi mnie obdarowałaś. Matko pięknej miłości proszę Cię o naprostowanie ścieżki mojego życia i o dar dobrej spowiedzi- by Duch Święty zanurzył się w mojej marnej duszy szukającej Boga!

 33. Proszę o naprawienie relacji z koleżanką Agatą, która jest zła na mnie od dłuższego czasu. Prośba aby dobry Jezus Chrystus wskazał Jej że miałem i mam nadal czyste intencje co do jej osoby.

 34. Matko, proszę Cię o dar potomstwa dla Ani i Piotrka, a także o umocnienie ich w wierze, wiem , że dla Ciebie Mamo nie ma rzeczy niemożliwych!

 35. Matko Boża proszę Ciebie miej mnie moją rodzinę w swojej opiece w zdrowiu ,szczęściu i miłości

 36. Matko Boża Częstochowska miej w opiece w pierwszą rocznicę ślubu Patrycji i Daniela niech Bóg ma ich w swojej opiece na dalsze lata małżeństwa w zdrowiu, szczęściu i miłości

 37. Matko Boża Częstochowska miej w swojej opiece moją córkę Klaudię w zdrowiu i szczęściu i miłości

 38. Maryjo, zawierzam Tobie moje dzieci, męża, siebie, nasz dom, bliskich z domu rodzinnego. Błogosław nam, strzeż od złego, umacniaj naszą wiarę, dodawaj sił na co dzień, pomagaj, otaczaj swą przemożną opieką. Dziękujemy Ci za wszystkie otrzymane łaski

 39. Pani Nasza Jasnogórska proszę o zdrowie dla mojej mamusi, rodzeństwa, moich dzieci , męża, teściów i dla siebie. O dobre relacje między nami, zgodę, pokój, jedność.

 40. Maryjo, wypraszaj łaskę zdrowia dla mojego syna, który za kilka dni pojawi się na tym świecie. Otocz swoją opieką moją żonę, aby dzielnie zniosła trud porodu.

 41. Najsłodsza Pani, proszę o pomoc w mojej sytuacji materialnej, o rozwiązanie i uregulowanie spraw finansowych. Dziękuję Maryjo, za to że Cię mam

 42. O łaskę żywej wiary i dobrych wyborów życiowych dla moich dzieci oraz o potrzebne łaski dla wszystkich ludzi, których Pan postawił na mojej drodze.

 43. Kochana Matko, proszę Cię bardzo o pomoc i opiekę mi i mojemu przyszłemu mężowi. Abyśmy znaleźli dobre prace, wydołali finansowo, ale przede wszystkim żebyśmy wytrwali we wspólnej miłości do końca naszych dni razem z gromadką dzieci, które chcielibyśmy mieć. Błogosław każdy nasz dzień. Twoje dzieci 🙂

 44. BÓG JEST MIŁOSCIA NIECH WYSŁUCHA PRÓSB ZA POSREDNICTWEM NAJUKOCHANSZEJ MATKI CZĘSTOCHOWSKIEJ – Matko Częstochowska proszę Ciebie mniej moją rodzię w swojej opiece w ,zdrowiu, szczęściu i miłości

 45. Proszę o modlitwę w mojej intencji, 14.08 mam 28 urodziny, o Błogosławieństwo Boże, abym mogła znaleźć inną pracę, taką która będzie dawała mi dużo radości i satysfakcji a także abym mogła zaznać szczęścia z drugą połową. Bóg zapłać

 46. Maryjo dziękujemy Ci za 4 lata wspólnego życia w sakramentalnym związku małżeńskim. Prosimy o opiekę i potrzebne łaski na kolejne lata dla nas i rodziny. Zawierzam Tobie Pani Jasnogórska nasze małżeństwo, nasze wspólne życie. Prosimy błogosław nam w naszej miłości i wierności. Chroń prosimy od wszelkiego zła. Niech nasza wzajemna miłość wzrasta i nas łączy. Aby nasze małżeństwo było zgodne, pełne jedności i trwałe. Maryjo, Tobie zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne.

 47. Daj nam Maryjo czyste serca, uproś u Syna swego mojemu sercu oczyszczenie z grzechów. Zachowuj od niebezpieczeństw duszy i ciała.

 48. Pani Nasza Jasnogórska proszę Cię o nową, dobrą pracę. Błogosław mi w poszukiwaniu godnej i satysfakcjonującej pracy.

 49. Proszę o światło Ducha Świętego i jego dary dla siebie, moich najbliższych i księży przewodników z XXIV LPPM.

 50. Pani łaskawa proszę o potrzebne łaski dla mojej o siostry. O szczęście i dobro w życiu osobistym i zawodowym.

 51. Za wszystkich ludzi życzliwych, którzy częstowali pielgrzymów na postojach obiadem, ciastem, wodą itd. Aby Maryja błogosławiła im i ich rodzinom za to dobro okazane.

 52. Za grupę Białą i księży posługujących w tej grupie ks. Romana, ks. Krzysztofa, ks. Radosława i s. Ewę o siły do dalszego kroczenia na Jasną Górę, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże.

 53. Maryjo, proszę o wieczny odpoczynek i wieczną radość w niebie dla taty, babć, dziadków, chrzestnego.

 54. Dziękuję Maryjo za moją mamę. Błogosław ją nieustannie, obdarzaj zdrowiem i licznymi powodami do radości. Dodawaj sił w pokonywaniu trudności. Miej moją mamę w swojej opiece i abyśmy byli dla niej pociechą.

 55. Mateczko uproś nam łaskę, by w naszych rodzinach była wzajemna zgoda, pokój, szacunek, radość, dobre relacje.

 56. Mateńko Najdroższa miej w opiece Weronike Dawida Zosie , otaczaj ich nieustanna opieką i prowadź ich droga do swojego Syna.

 57. Mateńko Najdroższa miej w opiece Weronike Dawida Zosie , otaczaj ich nieustanna opieką i prowadź ich droga do swojego Syna.

 58. Pani Jasnogórska proszę o siłę w ciężkiej chorobie i łaskę spowiedzi dla pani Zofii w ostatnich chwilach jej życia.

 59. Matko, proszę Cię miej w swej opiece moich rodziców, najbliższych a także moją najlepszą koleżankę, która zmaga się z poważną chorobą, pozwól jej pokonać chorobę aby mogła dalej cieszyć się życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *