Intencje

100 komentarzy

 • Zawodowi Pątnicy

  Matko Boża, wyproś u Swego Syna łaskę dobrych mężów dla: Weroniki, Magdaleny, Aleksandry, Anny, Emilii, Ewy, Bożeny, Weroniki. Niech spotkają miłość życia, z którą stworzą rodzinę Bogiem silną.

 • ŁPPM

  Boże Ojcze! Za wstawiennictwem Maryi, Matki Miłosierdzia i św. Józefa prosimy Cię o życie wieczne dla śp. bp Alojzego Orszulika, który 26 lat temu powołał do istnienia naszą wspólnotę. Pozwól mu doglądać z nieba dzieła i wspólnoty ŁPPM.
  Przyjmij do siebie także naszego Przyjaciela śp. bp. Józefa Zawitkowskiego, który przez 25 lat towarzyszył nam na szlaku modlitwą, dobrym słowem i nauką o Twojej Miłości.

 • ŁPPM

  Matko nasza najlepsza, miej w opiece wszystkich medyków, którzy z narażeniem własnego życia i zdrowia walczą z pandemią w kraju i na świecie. Dodawaj im sił do walki o życie i zdrowie pacjentów oraz pokoju w sercu, by bez lęku stawiali czoła zarazie. Miej w opiece także rodziny medyków, które drżą o życie swoich bliskich

 • Pielgrzymka łowicka

  Maryjo, Królowo Świata, prosimy Cię o ustanie pandemii, zdrowie dla zarażonych i życie wieczne dla zmarłych. Wybaw nas od zarazy i zaprowadź ład i pokój na świecie.

 • Weronika

  Matko Kochana, proszę cie o uzdrowienie z bólu, który towarzyszy mi już długi czas. Daj zdrowie mi i mojemu dzieciątku, które nosze pod sercem.

 • Kasia

  Matko Boża wypros dla mnie łaski żebym jak najszybciej kupiła własne mieszkanie i spłaciła kredyt jak najszybciej.Proszę Cię o zmiane życia i mieszkanie w którym mieszkam teraz.

 • Kasia

  Matko Boża proszę Cię, dopomoz mi w trudnej sytuacji finansowej i z kupnem jak najszybciej mieszkania i spłacenia kredytu. Wstawiaj sie z moimi prośbami do Jesuza Chrystusa i błogosław mi.

 • Dorota

  W intencji mojej zmarłej w styczniu tego roku ukochanej Mamy – za spokój Jej Duszy i odpoczynek wieczny.

 • Kasia

  Proszę o modlitwę za mnie abym umiała żyć w czystosci i Prawdzie. Także za wolontariuszy, pracowników, podopiecznych, siostry Albertynki z Fundacji Po Pierwsze Człowiek z Krakowa. O potrzebne łaski dla s. Beaty i wszystkich sióstr Urszulanek Szarych. O przemianę serca dla mojej mamy i rodzeństwa, szczególnie za moją siostrę Angelikę, o zdrowie dla Babci Tereski.

 • Pątniczka

  Matko Boża miej w swej opiece Krzysztofa. Pomóż mu w pokonywaniu codziennych trudów, pomóż odnaleźć pokój, radość, miłość.
  Proszę Cię również o zgodę i wzajemne zrozumienie w rodzinie.
  Sw. Józefie – módl się za nami.

 • Błękitna

  Maryjo, przez Twoje wstawiennictwo błagam o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie, o wzajemny szacunek, miłość, wyrozumiałość. Proszę też o zdrowie dla moich bliskich i dziękuję z całego serca za dotychczasowe łaski

 • Agnieszka

  Matko Boża Proszę Cię o pomoc
  w szukaniu pracy. Zachowaj mnie, moich rodziców i dziadków w dobrym zdrowiu.

 • Pątniczka

  Matko Częstochowska proszę Cię daj zdrowie i potrzebne siły dla mojego narzeczonego Radka, błagam Cię o cud uzdrowienia !

 • Klaudia

  Panie Boże Wszechmogący obdarzaj mnie i Radka Twoimi Łaskami. Spraw, aby nowy etap w naszym życiu przyniósł wiele dobra, obdarzaj nas zdrowiem, dodawaj sił w walce z chorobą. Błogosław nasze rodziny i uzdrawiaj.

 • Paulina

  Matko ukochana. Dziekuję za wszystkie otrzymane łaski i za Twoją opiekę nad dzieckiem noszonym pod moim sercem. Błagam Cię o szczęśliwy poród i zdrowie dziecka i moje.

 • Angelika

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji z okazji 30. urodzin, które będę obchodziła dokładnie w dniu 14.08, a także o dobrego męża oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych!

 • Karolina

  W intencji rodziców oraz dzieciątka, które ma się narodzić, polecając ich opiece Matki Bożej o spełnienie woli Bożej w całej rodzinie.
  O Cud uzdrowienia dla Dzieciątka

 • Karolina

  Matko Boża Proszę o zdrowie dla mnie, mojego partnera i naszej córeczki. Proszę o zdrowie takze dla rodzicow, dziadkow, rodzeństwa oraz wszystkich mi bliskich a także wszystkich ludzi, ponieważ żyjemy teraz w ciężkich czasach. Chciałabym Cię tez prosić o wstawiennictwo
  na gorze za dziadka Andrzeja i koleżankę Ole, którzy po latach choroby odeszli. Dziekuje za wszystko co otrzymuje i mimo ze nie podrozuje juz do Ciebie Proszę miej mnie i moich bliskich w opiece. Proszę takze umocnij wszystkich pielgrzymujących w wierze, aby nie zwatpili i dotarli z pełnymi miłości sercami na Jasną Górę. Proszę też o pogodę dla nich, żeby dobrze im się szło do Ciebie Matko.

 • Ela

  Matko Ukochana Proszę Cię o niebo dla Twojego Wiernego Ś.P. Pielgrzyma Ignacego.Uchyl Mu Nieba.On tak bardzo Cię Kochał.

 • Zielona

  Matko Boża, proszę pomóż mi w codziennym pokonywaniu trudów, pomóż odnaleźć spokój, radość oraz miłość. Proszę Cię również o zgodę i wzajemne zrozumienie w związku, w którym jestem oraz naprawienie relacji. Daj siłę do dalszego życia, którą utraciłam oraz zdrowie dla mojej mamy, taty, brata oraz dziadków.

 • Ola

  Matko Boża prosimy o dobrą operację i zdrowie dla Olusia. O opiekę i mądrość dla personelu medycznego i rodziny. Dziękujemy

 • TADEUSZ

  Matko Boża proszę Ciebie miej w swoiej opiece moją córkę Klaudię i Marka zachowaj ich w zdrowiu i szczęsciu i miłósci

 • admin

  Matko Boża, za Twoją przyczyną prosimy o uzdrowienie z choroby dla Andzi, Franciszka i Frania. Pozwól im cieszyć się życiem i zdrowiem, by w przyszłości sami głosili chwałę Twojego Syna.

 • admin

  Maryjo, miej w opiece członków zespołu „Boża spRawka”. Dodawaj im się do głoszenia Chrystusa, obdarz zdrowiem i potrzebnymi łaskami.

 • admin

  Pani Jasnogórska, Tobie powierzamy młode małżeństwa i rodziny – zwłaszcza te, które poznały się na ŁPPM. Niech świadczą odważnie o potędze Twego Syna. Umacniaj ich miłość i obdarzaj potrzebnymi łaskami.

 • Magda C.

  Maryjo, proszę w intencji Basi Szelejewskiej o Boże błogosławieństwo i Twoją opiekę dla jej synka Stasia oraz całej jej rodziny.

  O opiekę Matki Bożej dla Magdaleny Cichal o zdrowie i siły, o rozwiązanie wszystkich problemów i przedłużenie umowy na czas nieokreślony…

 • Ewelina

  Matko Najświętsza, proszę o zgodę, pomoc, pokój w moim narzeczeństwie, zaraz małżeństwie. Proszę Cię o szczęście i prawdziwą radość i dobro, których w nim brakuje. O nawrócenie i zrozumienie. O zdrowie dla najbliższych. O dobrą pogodę i wytrwałość dla pątników. Dziękuję że Jesteś!

 • Kasia

  Najukochańsza Mateczko proszę wstawiaj się z moimi prośbami do Jezusa Chrystusa błagam Cię ratuj mnie z trudnej sytuacji błogosław mi w finansach i z mieszkaniem i o awans w pracy jak najszybciej.

 • Anna

  Maryjo proszę otocz łaską swej opieki Marcelinę, Asie, Olka. Spraw za sprawą Twojego wstawiennictwa, aby wszystkie trudne życiowe problemy zostały oddalone.
  Proszę Cię również o zdrowie za wszystkich pielgrzymujących do Ciebie.

 • Aleksandra

  proszę o znak ,że Boże jestes w moim życiu i zwrócisz mi ,o utraciłam .Jezu wyzwól mnie z ciężkiej depresji ,niemocy i niewiary

 • admin

  Mateńko Kochana proszę o zdrowie dla Zygmunta i o potrzebne łaski oraz opiekę Twoja Mateńko, aby przestało być źle z gardłem, proszę również o rozwiązanie wszystkich problemów Zygmunta

  Za Marcina i jego mamę o zdrowie, proszę Mateńko Kochana

 • admin

  O rozwiązanie wszystkich problemów p. Renaty i o opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej oraz za wszystkich zmarłych z mojej rodziny a w szczególności za śp. Helenę Cichal oraz za śp. Szczepana Cichala, o radość nieba.

  O zdrowie Dla Dorotki Kowalczyk o ustąpienie dolegliwości Mateńko Kochana oraz za wszystkich którym obiecałam modlitwę.

 • Kasia

  Matko Boża proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla mojego syna Filipa żeby był wzorowym uczniem i jak najlepiej ułożyło mu się w życiu.Maryjo miej go w swojej opiece.

 • K

  Maryjo, proszę wskaż drogę, którą powinnam podążać w aktualnej sytuacji. Proszę o siłę i wytrzymałość, spraw bym odnalazła szczęście i spokój ducha.

 • M.

  Maryjo, miej w opiece Anię Białas, jej rodziców i lekarzy, którzy przeprowadzali operacje i będą przeprowadzać kolejne operacje Ani.

 • admin

  Matko Nasza, wstawiaj się w intencji Kacpra oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla jego siostry oraz o wszelkie łaski dla jego rodziców w 36 rocznicę ślubu.

 • admin

  Maryjo, wypraszaj u swego Syna dobrych mężów dla Anety, Poli, Mileny, Natalii, Zuzi, Moniki, Magdy, Weroniki, Magdy, Julii, Aleksandry, Pauli, Justyny, Dominiki, Ewy, Kasi, Agaty, Natalii, Ani, Magdaleny, Oktawii, Reni, Malgosi, Kasi, Karoliny i Gaby, Anny, Aleksandry, Wiktorii, Karoliny, Weroniki, Łopatki, Weroniki, Moniki, Agnieszki, Kingi, Zuzi, Edyty, Agaty, Amelii i Anastazji, Zosi, Pauliny, Moniki i Patrycji, Agaty, Julii, Amelii, Dominiki, Marioli, Anny, Pauli, Ewy, Ewci T., Weroniki, Anny, Edytki, Magdy, Basi, Wioli i Basi, Ewy, Justynki i Manueli oraz Kingi.

 • admin

  Matko Nasza, wypraszaj u swego Syna dobre żony dla: Patryka i Łukasza, Konrada, Mateusza, Józka, Michała, Janka, Michała, Patryka, Szymona N., Karola, dla brata Łukasza, Jakuba, Maćka, Jarka, Filipa, Kacpra, Maćka, Michała, Kamila, Józefa, Mateusza, Karola i Filipa, Michała, Kacperka, Kamila, Maćka.

 • Ela

  Ukochana Matko proszę Cię pozwól mi do Ciebie Pielgrzymować.
  prosze chociaż jeszcze raz. Spraw żebym wrociła do zdrowia po chorobie covid.Daj mi siłę. Ela

 • MATKO PROSZĘ

  Matko Kochana, Proszę o łaski dla mojego męża, aby był zdrowy udało się jemu rzucić palenie, mniej się denerwował. Z twoją pomocą pokona swoje lęki i obawy.
  Proszę żeby nasz Adoptowany synek jak pozna prawdę był wyrozumiały i pogodził się z wolą Matki biologicznej, żeby w naszej rodzinie był szczęśliwy i niczego jemu nie brakowało A przed wszystkim miłości i ciepła rodzinego, zrozumiał że jest dla nas całym naszym Światem.
  O Matko Przenajświętsza, proszę otocz opieką moją Rodzinę.
  Proszę wyproś dla nas potrzebne łaski.
  Proszę żeby nam się udała druga adopcja żeby było jeszcze serduszko dla nas na tym świecie.
  W sposób szczególny proszę o łaskę zdrowia, wzajemnej miłości i cierpliwości.
  Kocham Cię, Maryjo! Chwała Panu

 • admin

  Matko Boża, prosimy o światło Ducha Świętego dla Basi, o zdanie matury poprawkowej i dostanie się na wymarzone studia.

 • Pielgrzym

  W dziękczynieniu za łaskę wiary, obecność Maryi w życiu mojej rodziny, jej opiekę.
  Za wszelkie łaski, za które dziękuję ale szczególnie za te chce podziękować i przeprosić, których nie dostrzegam.
  o nieustanną opiekę dla całej mojej rodziny.

 • Pielgrzym

  Mateńko Przenajświętsza, dziękujemy za cud narodzin Franciszka. błagajmy o jego prawidłowy rozwój i pełnię zdrowia. Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziców.

 • Pielgrzym

  Proszę o szczęśliwe powroty do domu, o zdrowie dla całej rodziny. Proszę o wyproszenie łaski dla wnuków przez całe życie. Maryjo proszę o natchnienie młodzieży aby z wiarą chodzili do kościoła i przystępowali do komunii.

 • Pielgrzym

  Maryjo, dziś chciałabym aby przyspieszył koniec epidemii. Proszę o błogosławieństwo za tych wszystkich co zawsze proszą i żebyś uzmysłowił mamie zagrożenia wynikające z boreliozy i wstrzymał rozwój choroby mamy na tyle by miała wolę życia.

 • Stanisława

  Kochana Matko Maryjo!
  Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i nawrócenie rodziny szczególnie wnuczki i wnuczka.

 • Pielgrzym

  Matko Boża Jasnogórska, dziękuję Ci za męża, dzieci i wnuki. Miej nas w swojej opiece i błogosław nam.
  Proszę o życie wieczne dla Janiny, Henryka i Janusza Popłońskich.

 • Mama

  O zgodę, miłość, zdrowie, o pojednanie w rodzinie, o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny.

 • Babcia

  Proszę Cię Matucheńko o Boże błogosławieństwo, zdrowie, miłość i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla moich wnuków Michała, Marka i Marcinka.

 • Pielgrzym

  Dziękujemy za otrzymane łaski dla rodziny. Z prośbą o dary Ducha Świętego dla Ani i Kingi. Za pokój na swiecie.

 • PielgrzymTeresa

  Do Maryi Częstochowskiej o łaski Boże dla całej Rodziny i podziękowanie z prośbą o dalszą opiekę.
  O zawarcie sakramentalnych małżeństw. O wyjście z nałogu męża Stanisława.

 • Magda

  Dziękując za otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie na duszy i ciele dla syna daniela i męża Grzegorza. Matko Częstochowska dziękuję za siostrę Lucynę- proszę uzdrów ją z choroby nowotworowej. Maryjo Matko moja cała jestem Twoja Ty się tym zajmij.

 • Pielgrzym

  Dziękuję za wszystkie łaski płynące z twojego serca. Prosząc o życie wieczne dla zmarłych. Proszę o zgodę w rodzinie.

 • Pielgrzym

  o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny, zgodę, zdrowie, o łaskę nawrócenia dla męża, uwolnienie go z nałogu alkoholowego.

 • Pielgrzym

  o łaskę wiary dla wnuczek i łaskę ślubu dla nich. O zdrowie i opiekę dla prawnuczka, życie wieczne dla zmarłych.
  Dziękuje za otrzymane łaski, proszę o opiekę dla całej rodziny.

 • M.

  Kochana Maryjo!
  Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża, o zgodę i jedność w rodzinie i o chęci do życia oraz dar uzdrowienia dla Szymona.

 • Pielgrzym

  mateńko Jasnogórska proszę o pomoc aby Robert pozbył się nałogu alkoholowego. Czuwaj i opiekuj się jego dziećmi i całą rodziną.

 • Pielgrzym

  Królowo Polski powierzam Ci całą moja rodzinę, a zwłaszcza siostry, proszę o zdrowie i siły dla nich na każdy dzień. Zachował ich w sprawności fizycznej i jasności umysłu.

 • Pielgrzym

  Najukochańsza Jasnogórska Pani, dziękuję za wszystkie łaski i dotychczasową opiekę, przepraszam za wszystkie grzechy i niegodziwości i błagam czuwaj i opiekuj się całą naszą Rodziną, pomóż w rozwiązywaniu tak wielu trudnych spraw i problemów.

 • Pielgrzym

  Maryjo Jasnogórska błagam pomóż pokonać chorobę umysłu dla Daniela, Aleksandra i Ani pomóż im ułożyć życie. Znaleźć dobrą pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *