Intencje

27 Replies to “Intencje”

 1. Jezu, błagamy Cie teraz szczególnie za naszych biskupów: ordynariusza Andrzeja Franciszka Dziubę, biskupa pomocniczego Wojciecha Osiala, biskupa seniora Józefa Zawitkowskiego. Daj im światło Ducha Świętego potrzebne do rozwiązywania najważniejszych spraw naszego Kościoła. Daj im miłość, siłę, delikatność, ale i zdecydowanie przy podejmowaniu najtrudniejszych decyzji. Daj nam wszystkim, duchownym i świeckim, łaskę posłuszeństwa wobec nich. Daj łaskę współpracy bez leku, w prawdzie i miłości.

 2. Boże, Ojcze nasz, niech Twa Opatrzność czuwa nad chorymi i cierpiącymi, aby nie marnowali cierpienia, lecz umieli je wprzęgać w Twą służbę i włączali je w ofiarę Chrystusa. Daj Ojcze najlepszy, wszystkim cierpiącym łaskę dobrego, owocnego przeżywania cierpienia, dodawaj sił i otuchy, pocieszaj, oszczędzaj ich ile można, pozwól nieść im ulgę.

 3. Aby zaangażowanie chrześcijan na rzecz pokoju było okazją do dawania świadectwa o Chrystusie wszystkim ludziom dobrej woli. Aby każdy kto przebywa na misjach niezależnie czy kapłan czy osoba świecka miała siły głosić słowo Pana

 4. W intencji osób uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych, aby miały siłę do zerwania z nałogiem i zmiany życia.

 5. Maryjo Piękna Pani są wśród nas Ci, którzy pierwszy raz pielgrzymują z nami do Twojego tronu otocz ich szczególną opieką i troską, aby ufali, że potrafią wytrzymać trud pielgrzymowania, który zawsze owocuje.

 6. Matuchno Naszego Pana prosimy Cię o siłę psychiczną i fizyczną dla tych, którzy w naszej diecezji budują nowe kościoły, aby zawsze mieli chętne ręce do pomocy, aby potrafili otwierać serca swoich parafian.

 7. Panie Jezu, tak często mówiłeś o siewcach, żniwiarzach. Módlmy się za naszych rolników. Oni tak ciężko pracują i dzielą się chlebem z nami.

 8. Jezu dobry, obdarz wszystkich nauczycieli i wychowawców Twoim Duchem, by jak najowocniej rozwijali w sobie dar powołania nauczycielskiego i realizowali go. Racz dać im wielkie serce, by jednakowo miłowali uczniów. Napełnij ich Boską mądrością, by w jasny sposób przekazywali wiedzę. Obdarz ich dobrym słowem, co nigdy nie kłamie i uśmiechem, co rodzi zaufanie.

 9. W miesiącu wybuchu Powstania Warszawskiego modlimy się do Ciebie Panienko Przenajświętsza o błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących Powstańców, którzy tak dzielnie walczyli za naszą wolność, a dla tych, których Bóg powołał do siebie o wieczny spokój.

 10. Piękna Pani miej w swojej opiece osoby samotne, starsze, chorujące, niech Twój Syn zawsze otacza je swoim ramieniem.

 11. Kochana Mamo pamiętaj o swoim oddanym słudze ks. Tomaszu Stępniaku, który całym sercem oddaje się sprawom organizacji Pielgrzymki. Niech siły i jasność umysłu nigdy go nie opuszczają, a radość jaką ma w sobie przenosi się także na innych.

 12. Kochany Boże proszę Cię o pomoc w spłaceniu kredytów, kupieniu domu i samochodu dla żony.
  Proszę o pozytywne zakończenie spraw spadkowych i sprzedaż nieruchomości i opłacenie podatków.
  Proszę o pomoc w naprawie i modernizacji mojego samochodu aby zaczął przynosić dochód i w końcu się przydał a nie stał bezczynnie.
  Dziękuję Ci że mnie wysłuchałeś, bądź uwielbiony.Chwała Tobie Panie.
  Oddaje Ci siebie całkowicie, pragnę Twojej bliskości i Twego głosu.Jestem twój na wieki.Oddaje ci moją rodzinę, moje małżeństwo i mojego syna.Amen

 13. Maryjo módl się za Piotrem, prosimy o uzdrowienie i Boże błogosławieństwo dla niego i dla rodziny. Oby go Bóg uzdrowić raczył.
  Amen

 14. Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 15. Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
  Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 16. Miłosierny Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

 17. O nawrócenie ,opamiętanie Krzyśka,o dobrego,odpowiedzialnego męża Ali ,o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 18. Proszę o nawrócenie pełne i trwałe męża i jego rodziny, nawrócenie mojej rodziny i uwolnienie nas wszystkich od wszelkiego złego, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa.

 19. Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca i Boże Błogosławieństwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *