Intencje

Formularz do wpisania intencji znajduje się na samym dole.
Przesuń suwakiem po prawej stronie do dołu.

77 komentarzy

 • admin

  Boże Ojcze! Za wstawiennictwem Maryi, Matki Miłosierdzia i św. Józefa prosimy Cię o życie wieczne dla śp. bp Alojzego Orszulika, który 28 lat temu powołał do istnienia naszą wspólnotę. Pozwól mu doglądać z nieba dzieła i wspólnotę ŁPPM.
  Przyjmij do siebie także naszego Przyjaciela śp. bp. Józefa Zawitkowskiego, który przez 25 lat towarzyszył nam na szlaku modlitwą, dobrym słowem i nauką o Twojej Miłości.

 • ADMIN

  Mamo najdroższa, proszę Cię o dobrego męża dla mnie, jeżeli taka jest wola Twojego Syna. Pomagaj mi podejmować odpowiednie decyzje i kierować się zawsze Słowem Bożym.

 • Sylwia

  Mamusiu kochana proszę Ciebie o dobrego kochanego i szczerego męża. Dziękuję za wszelkie łaski którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Kochamy Ciebie ♥️

 • admin

  Maryjo, miej w opiece wszystkich Dobroczyńców, Darczyńców, Przyjaciół i Sponsorów XXVIII Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę. Wynagradzaj ich hojność, dobroć potrzebnymi łaskami. Umacniaj ich talenty i spraw, by posługiwali się nimi zgodnie z Bożą wolą. Niech będą narzędziami w rękach samego Boga, a dzięki ich umiejętnościom i serdeczności szerzy się Miłość, pokój i nadzieja.

 • Beata

  Kochana Mamo, proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu spraw z przeszłości, o siłę i zdrowie mojej mamy. Jeżeli taka jest Twoja wola, postaw na mojej drodze dobrego męża.
  Dziękuję Ci, że mnie nie opuszczasz w moim kryzysie.

 • Paweł

  Miłosierna Matko Boża. Wstawiaj się za wszystkimi duszami w czyśćcu cierpiącymi,a zwłaszcza za tymi o których już nikt nie pamięta w swoich modlitwach, nie są zamawiane msze św, modlitwy wypominkowe. A ich imiona są znane tylko dobremu Bogu.

 • Paweł

  W intencji o liczne i święte, charyzmatyczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne. A w sposób szczególny dla naszej diecezji łowickiej. By nigdy nie zabrakło nam tych, którzy będą nas jednać i przybliżać do Boga.

 • Kasia

  Maryjo, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o pomyślnie zdany egzamin, do którego podchodzę właśnie 6 sierpnia.

 • Zuzia

  Kochana mamo,
  dziękuję Ci za moją rodzinę, za mojego wspaniałego męża i synka,że obdarzyłaś mnie tak cudownymi ludźmi. Wypraszaj nam potrzebne łaski u Twego Syna. Proszę Cię również o zdrowie i szczęśliwe narodziny dla Maleństwa które od niedawna noszę pod sercem. Pozwól nam wspólnie wzrastać w miłości Bożej, tworząc wartościową szczęśliwą rodzinę.

 • Monika

  Mateńko ja chcę Tobie podziękować , za opiekę nad moją rodziną ,za wsparcie które mi dajesz i wszystkie dobra które otrzymałam . Kocham Cię całym sercem . Miej w opiece nad wszystkich, szczególnie tych którzy Cię najbardziej potrzebują . Amen

 • Monika

  Proszę Cię matko o zdrowie dla moich rodziców. Wesprzyj proszę moją siostrę w walce z depresją, by mogła się cieszyć życiem i macierzyństwem . Proszę również o opiekę nad rodziną mojego brata. Miej mateńko w opiece moje dzieci oraz męża. Amen

 • Anna

  Droga Matko Jasnogórska proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów, z którymi się borykam. Otocz swoją opieką matczyną moje dzieci Marcelinę, Joanne, Aleksandra. Oddal od nas ludzi, którzy źle nam życzą. Proszę Cię o dobrego kochającego i troskliwego szczerego mężczyznę. Pozwól mi jeszcze zaznać miłości, jeżeli taka jest Twoja wola.
  Dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzasz i że mnie nigdy nie opuściłaś ❤️

 • Sylwia

  Dziękuję Ci Matko za opiekę nad moją rodziną i proszę obdarz ją zdrowiem i spokojem. Maryjo moja Królowo proszę Cię aby moją córką Wiktoria w przyszłym roku zdała maturę . Matko moją proszę o spokój w moim sercu.

 • Mama

  Matuchno Najświętsza proszę Cię o opiekę nad moją rodziną tobie Maryjo zawierzam męża i dzieci chroń ich od wszelkich nieszczęść i złych pokus prowadź ich droga prawdy i miłości ..proszę o wiarę nadzieję i miłość wypraszają moim bliskim wszystkie potrzebne laski

 • Natalia

  Dobra Mamo, tam na górze. Ty wiesz co mnie trapi. Znów stoję na rozdrożu przed wielka zmiana w moim życiu. Nie wiem czy powinnam. Pomóż mi proszę podjąć decyzję. Daj mi jakiś znak.

 • K.

  Droga Mamo, dziękuję Ci za wszystko, co do tej pory otrzymałam. Jestem Ci za to wdzięczna i proszę Cię o szczerego, kochanego męża z którym będę mogła sie tym wszystkim podzielić. Proszę też o wsparcie zawodowe, abym zawsze podejmowała korzystne i dobre decyzje.

 • J.

  Matenko kochana prosze Cię o poukładanie moich spraw osobistych, o dobrego męża, jeśli jest taka wola Twojego Syna. Prosze o podejmowanie właściwych decyzji, o wyleczenie się z zauroczenia do niewłaściwej osoby, o poradzenie sobie z sama sobą po rozstaniu. Dla moich najbliższych prosze również o wszelkie potrzebne łaski.

 • Teresa

  O Mateńko moja kochana, Pani Jasnogórska, opiekunko rodzin, dziękuję Ci za dotychczasową opiekę w moim niełatwym życiu. Tak wiele właśnie Tobie Mateńko zawdzięczam. Dzisiaj proszę o łaskę zdrowia jeśli taka wola jest Boga. Uzdrowienie chorych, módl się za nami.

 • Agnieszka

  Chciałabym zawierzyć całą moją rodzinę w Niepokalanym Sercu Maryi oraz w Sercu Pana Jezusa. Oraz żeby Duch Święty nami kierował. Wieczne Zbawienie dla Krystiana.

 • Ania

  Proszę Cię Maryjo o opiekę nad Błażejem, dopiero się urodził i walczy o życie i zdrowie, daj też siłę jego rodzicom i mądrość lekarzom.

 • Mati

  Kochana Mateńko proszę o zdrowie dla mojej całej rodziny i o wstawiennictwo za partnera ktory nadużywa alkoholu,aby przestał.

 • Ja

  Dziękuję za pomoc Matko, w walce z chorobą nowotworową i proszę o dalszą opiekę dla mnie i całej rodziny. Miej w opiece moje dzieci, które zawierają związek małżeński oraz proszę w wiadomej dla Ciebie sprawie o pomoc.

 • Monika

  Mateńko Najdroższa tyle razy już mi pomagalaś w życiu za co Ci bardzo dziękuję. Błagam Cię poraz kolejny o opiekę dla całej rodziny, pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw a w szczególności o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla męża i zdrowie dla synów. Otocz nas płaszczem Swej opieki błagam.

 • Monika

  Kochana Mateńko, proszę o opiekę nad moją rodziną, o zdrowie dla męża i potrzebne łaski dla mnie i dzieci.

 • Fircyk

  Droga Mamo dziękuję Ci za dobro które od Ciebie otrzymałem ,dziękuję Ci za wspaniałych ludzi którymi się otaczam ,proszę o dobra żonę z którą będą się rozumieć i która będzie dla mnie wsparciem.Prosze też o pomoc w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

 • Marzena

  Proszę o modlitwę w intencji śp. Reginy Kopczyńskiej o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie.

 • Marzena

  Panie, dziękuję Ci za rodzinę i przyjaciół, którzy mnie otaczają.
  Dziękuję, że postawiłeś ich na mojej drodze.
  Proszę o modlitwę o zdrowie dla nas Wszystkich i potrzebne łaski.
  O miłosierdzie dla nas i całego świata.

 • Kasia

  Mamo, proszę, wymódl błogosławieństwo Boże dla moich dzieci i mojej rodziny, zdrowie, a przede wszystkim żywą wiarę i zupełne nasze nawrócenie. Wymódl nawrócenie i działanie zgodne z wolą Bożą dla rządzących naszym państwem oraz wszystkich Polaków i ludzi na świecie. Proszę też o nawrócenie dla bładzących kapłanów. Proszę by dokonała się właściwa Intronizacja Jezusa na Króla Polski, o pokój na świecie, o ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Mamo, otocz naszą Ojczyznę, moje dzieci, mnie i bliskich swym Matczynym płaszczem. Prowadź do Swojego Syna.

 • Ewa

  Pani Jasnogórska, powierzam Ci siebie, mojego męża i nasze dzieci. Proszę, błogosław nam w naszej codzienności i dopomagaj na drodze do nieba.

 • Ewa

  Mateczko Kochana, proszę Cię o łaski dla mojego syna, Michała, w dniu jego urodzin. Pomagaj mu wybierać w życiu to, co dobre i mądre, a przede wszystkim żyć zgodnie z przykazaniami i trwać wiernie w Kościele przy Bogu.

 • Ania

  Mateńko, dziękujemy Ci za cudowny dar nowego życia dla Jana Augusta, wyproszony przez Twoje wstawiennictwo. Prosimy, pobłogosław teraz nam – jego rodzicom – byśmy sprostali nadchodzącym wyzwaniom rodzicielstwa. Miej w swojej szczególnej opiece Kamila – każdego dnia wyposażaj go w swoją siłę, cierpliwość i miłość. A mnie samą ucz wpatrywać się w Ciebie w poszukiwaniu wzoru idealnej Mamy.

 • DAREK

  Matko Jasnogórska,proszę Cię uzdrowienie dla mamy,zdrowie dla babci oraz dla mnie
  i całej rodziny a także pomoc dla mnie w znalezieniu lepszej pracy i dobrej żony.

 • E.

  Kochana Mamo, dziękuję za wszystkie łaski jakie od Ciebie otrzymuję. Proszę Cię o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną i przyjaciółmi,o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej ciężarnej siostry. Modlę się o uzdrowienie z choroby, o nową nadzieję w załamaniu i pomoc w trudnościach, abym wybierała mądrze i właściwie,zgodnie z wolą Bożą. Modlę się o siłę, cierpliwość i światło w problemach z którymi sobie nie radzę, wierzę że pomożesz znaleźć mi wyjście z tej ciemnej doliny. Proszę Cię o potrzebne łaski w znalezieniu męża i założeniu rodziny. Prowadź mnie Matko.

 • Ula

  Jasnogórska Pani, proszę o łaskę zdrowia i powrót do pełnej sprawności dla taty Henryka, dla mamy bo ciężkiej chorobie i przeżyciach, bratowej Iwonki, cioci Marylki, przyjaciółki Zosi. Proszę o zdrowie i siły dla całej naszej rodziny, przyjaciół i ludzi dobrego serca. O umocnienie w wiarze i nadziei na przyszłość. O miłość i wzajemne zrozumienie na kolejne lata małżeństwa z okazji 4 rocznicy. O spokój ducha i ciała dla mnie samej. Uzdrów, ukochaj, przytul nas Matko. Amen.

 • Ania

  Matko Boża Jasnogórska, dziękuję za Twoją opiekę. Proszę Cię o dobrego, kochającego męża. Prowadź mnie dalej Swoimi ścieżkami, kieruj moim życiem.

 • Urszula

  Maryjo, Matko, Królowo i Opiekunko Nasza, dziękuję za każdą chwilę życia. Proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej i poprawę wzroku oraz opiekę nad całą rodziną.

 • Ewa

  Maryjo Najukochańsza, dziękuję za wszystko, proszę Cię o dalszą opiekę nad naszą rodziną, o dar rodzicielstwa dla Magdy i Pawła. Tobie cała się oddaję. Przymij moje troski, kłopoty i radości.

 • Elżbieta

  Madonno, Czarna Madonno, dziękuję za powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla rodziców oraz błogostwieństwo dla całej rodziny.

 • admin

  Maryjo, dziękujemy Ci za wszystkich Przyjaciół naszej pielgrzymki, którzy wspierają nas na różne sposoby. Dziękujemy, że przez 28 lat możemy liczyć na ich wsparcie, modlitwę, ofiarowany czas i pomoc materialną. Miej w opiece wszystkich naszych Darczyńców i ich rodziny, wysłuchaj próśb, które nam powierzają a także tych, które noszą w swoim sercu.

 • admin

  O nawrócenie na wiarę dla Mateusza. Maryjo, pozwól mu poznać Bożą Miłość, poczuć Jego obecność i uwierzyć, że Bóg jest, Jedyny i Prawdziwy. Miej go w opiece, pozwól by podejmował dobre decyzje i nie kroczył złymi drogami.

 • Dorota

  Dziękując za ogrom otrzymanych łask i cuda czynione w życiu moim i mojej rodziny, błagam o zdrowie dla mojego wnuka Antoniego.Najlepsza Matko, miej Go w swojej przemoznej opiece i wybłagaj
  u naszego Pana uzdrowienie dla Antosia.Niech kroczy zawsze Bożymi drogami dla dobra ludzi i na chwalę Boga.

 • Edyta

  Matko Kochana, Proszę o łaski dla mojego męża.
  Proszę żeby nasze Adoptowane dzieci były wyrozumiałe i pogodziły się z wolą Matek biologicznych, żeby w naszej rodzinie były szczęśliwe i niczego chłopakom nie brakowało A przed wszystkim miłości i ciepła rodzinnego, by zrozumiały, że są dla nas całym naszym Światem.
  O Matko Przenajświętsza, proszę otocz opieką moją Rodzinę.
  Proszę wyproś dla nas potrzebne łaski.
  Proszę żeby nam się udała druga adopcja Wojtusia. O zdrowie dla Wojtusia.
  W intencji śp. Tomasza o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie”
  W sposób szczególny proszę o łaskę zdrowia, wzajemnej miłości i cierpliwości.
  Kocham Cię, Maryjo! Chwała Panu

 • Ela

  MATECZKO MIEJ W OPIECE WSZYSTKICH PIELGRZYMOW,OBY DOSZLI W ZDROWIU,RADOSNI DO TWOJEGO TRONU I PRZEDSTAWILI SWOJE PROŚBY OSOBIŚCIE PRZED TWOIM OBLICZEM.

 • Jacek

  Miłosierna Matko Boża.
  Proszę Cię o zdrowię dla mojej Ukochanej oraz całej mojej rodziny.
  Miej ich w swojej opiece i chroń od wszelakich złych przygód.

 • Ewa

  Za uzdrowienie naszej mamy z nowotworu złośliwego, aby odzyskała siły i miała wolę walki o siebie i wyzdrowienie

 • A.

  Kochana Mateczko, proszę o uzdrowienie mojej mamusi z nowotworu złośliwego, aby nie poddała się w walce z chorobą i mogła jak najdłużej towarzyszyć nam, a swoim bliskim, w trudach i radościach doczesnego świata.
  Proszę również o łaskę dla wszystkich pielgrzymujących przed Twój tron, aby szczęśliwie i w zdrowiu dotarli do celu.

 • admin

  Maryjo, miej w opiece wszystkich mieszkańców Gminy Maków, którzy podjęli nas na noclegu, nakarmili i obdarzyli dobrym słowem i modlitwą. Wysłuchaj ich prósb, obdarz portrzebnymi łaskami i wynagródź poniesiony trud. Dziękujemy za ich ogromną dobroć.

 • admin

  Matko Miłosierdzia, przyjmij w swoje ramiona śp. Zofię Bartosiewicz. Pozwól jej przebywać na uczcie niebieskiej razem z Twoim Synem. A bliskim zmarłej dodaj sił, by pogodzili się ze stratą i ufali, że mają swoją orędowniczkę w niebie.

 • admin

  Matko Boża, wyproś łaskę zdrowia dla Grażyny Krawczyk – wieloletniej pątniczki, która przebywa w szpitalu.
  Obdarz łaską życia wiecznego Marię Grobelną.

 • Czcicielka

  Matko Boża, proszę Cię o dobrą pracę zdalną w księgowości, taką żeby mnie doceniali i szanowali, o pomyślność w pracy Męża, żeby zaczeli Go doceniać i przestali gnębić, o przedłużenie umowy dla Niego jeśli taka Twoja wola, o zdrowie Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, o zakup dobrego mieszkania, o zdrowie dla rodziców i Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski, Bóg zapłać, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski

 • Maria

  Matko Boża, proszę o łaskę zdrowia dla moich dzieci i Męża oraz o prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie..

 • regina

  Dziękuje za otrzymane łaski, wstawiennictwo w rozwiązywaniu trudnych spraw. Proszę o świało I dary Ducha Sw dla moich dzieci i wnuków,
  Prosze abym w następnym roku tak ułożyły się wszystkie sprawy abym mogła być na pątniczym szlaku.

 • E.

  Kochana Mamo, proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, obdarz nas spokojem, zdrowiem oraz radością. Proszę o pomoc w problemie Tobie wiadomym. Dziękuję, że jesteś.

 • Admin

  Maryjo proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy. Żeby pomyślnie przebiegł zabieg na który czeka, rozwiązanie wszystkich problemów

 • Ja

  Matko Przenajświętsza przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o cud poczęcia. Maryjo Matko Milosci przez Twoje ręce dziekuje za miniony czas, za Twoją Opiekę i za Opatrzność Bożą, która czujemy każdego dnia.

 • J

  Matko Przenajświętsza, dziękuję Ci, że 4 lata temu postawiłaś na mojej drodze na pielgrzymim szlaku męża. Proszę Cię otaczaj nas swoją opieką i udzielaj potrzebnych łask. Jasnogórska Pani proszę Cię również o zdrowie i potrzebne łaski dla Maleństwa, które noszę pod swoim sercem. Dziękuję Ci już dziś za ten wielki cud poczęcia i błagam, aby ten Błogosławiony czas przebiegał prawidłowo, a rozwiązanie odbyło się szczęśliwie.

 • Karolina

  Kochana Mamo, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Dziękuję Ci także za moją rodzinę i proszę o wszelkie łaski dla nich, żeby zdrowie nigdy ich nie opuszczało. Proszę Cię o wsparcie żebym była zawsze dobrą żoną i matką. Przepraszam Cię za wszystko co robię źle.
  Miej w opiece wszystkich pielgrzymów, niech wytrwale dążą do Ciebie Mateńko, aby przedstawić swoje i nasze prośby.

 • Marta

  Mateńko, proszę Cię, abyśmy nigdy nie doświadczyli wojny, ani ciężkich chorób.
  Proszę o cierpliwość w wychowaniu dzieci i właściwe ich pokierowanie.
  Proszę o miłość, wierność i wiarę w naszym małżeństwie i rodzinie.
  Proszę Cię o nawrócenie moich sióstr.
  A także jeżeli taka będzie Twoja wola o dar zostania mamą jeszcze raz – proszę o zdrowego synka.
  Proszę o wybaczenie naszych win i przepraszam Cię Mateńko za wszelkie czyny, które Cię zasmucają.

 • K

  Najukochańsza Mamo błagam Cię z całego serca poukładaj absolutnie wszystko pod każdym względem w tym moim trudnym,skomplikowanym życiu. Spraw by to moje życie było piękne, cudowne i wspaniałe,a ja w końcu tak po prostu,po prostu przeszczęśliwa.
  Proszę Cię o bardzo dobre zdrowie dla całej mojej rodziny oraz wszystko co najlepsze w życiu zawodowym.
  Spraw proszę aby w moim sercu po wszystkich złych wydarzeniach zagościła wreszcie prawdziwa radość i szczęście,a na twarzy pojawił się piękny,promienny uśmiech,a nie tak jak do tej pory tylko ból,żal,rozpacz,smutek i łzy.
  Mamo ponieważ miłość jest wszystkim w szczególności błagam Cię, proszę z całego serca właśnie o tę miłość ponieważ to właśnie tej miłości brakuje mi najbardziej.Bardzo proszę Cię o tę prawdziwą,jedyną wyjątkową i tak długo wyczekiwaną i omadlaną miłość.Z całego serca proszę o łaskę bardzo dobrego męża, tego Ktosia przeznaczonego tylko dla mnie ,z kim będę mogła wszystko,a przedewszyskim z kim będę mogła założyć rodzinę Bogiem silną ,mieć dzieci i szczęśliwie spędzić całe życie.Proszę postaw tego kogoś jak najszybciej na mojej drodze życia.Tego kogoś z kim będę mogła budować szczęśliwą przyszłóść i tworzyć wspaniałą teraźniejszość.
  Mamo błagam Cię,proszę o kogoś takiego kto będzie dla mnie zawsze i wszędzie moją bezpieczną przystanią i w kogo ramionach odnajdę wreszcie tę prawdziwą miłość,wsparcie,spokój i pełne szczęście,a przede wszystkim z kim będę tak po prostu najszczęśliwszą kobietą na tym Świecie.

 • H

  Matko Przenajświętsza przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o zdrowie dla mojej siostrzenicy i siłę dla mojej rodziny w tym trudnym dla nas czasie…

 • Mateusz

  Panie przenajświętsza proszę Cie o zdrowie dla mojej rodziny i wszystkich bliskich. Aby Bóg i miłość byli zawsze w naszym domu. Proszę Cie o powodzenie w staraniach się o dziecko mojej siostry Ewy.

 • Ela

  UKOCHANA MATECZKO W DNIU URODZIN MOJEGO SYNA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA NIEGO , RADOŚĆ Z PIELGRZYMOWANIA I SPEŁNIENIE MARZEŃ, DODAJ MU SIŁY OBY DOSZEDŁ DO TWOJEGO TRONU MATKO.

 • KATARZYNA

  Maryjo, Nasza Matko, miej w opiece Moją Rodzinę, proszę Cię o zdrowie, radość w sercu, pokój ducha 😉 Pobłogosław również nam, abyśmy zostali Rodzicami, a nasze Maleństwa zdrowo się rozwijały, a my otaczali je wspaniałą miłością! Wyślij do nas Archaniołów Stróżów Michała, Rafała i Gabriela, niechaj otaczają nas swymi skrzydłami <3

 • Pielgrzym

  Proszę w intencji Macieja, aby Dobry Bóg za wstawiennictwem Matki Najświętszej obdarzał go wszelkimi łaskami, a w szczególności udzielił mu łaski znalezienia nowej pracy. Proszę o błogosławieństwo dla całej jego rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *