Intencje

109 Replies to “Intencje”

 1. Jezu, błagamy Cie teraz szczególnie za naszych biskupów: ordynariusza Andrzeja Franciszka Dziubę, biskupa seniora Józefa Zawitkowskiego i Alojzego Orszulika. Daj im światło Ducha Świętego potrzebne do rozwiązywania najważniejszych spraw naszego Kościoła. Daj im miłość, siłę, delikatność, ale i zdecydowanie przy podejmowaniu najtrudniejszych decyzji. Daj nam wszystkim, duchownym i świeckim, łaskę posłuszeństwa wobec nich. Daj łaskę współpracy bez leku, w prawdzie i miłości.

 2. Boże, Ojcze nasz, niech Twa Opatrzność czuwa nad chorymi i cierpiącymi, aby nie marnowali cierpienia, lecz umieli je wprzęgać w Twą służbę i włączali je w ofiarę Chrystusa. Daj Ojcze najlepszy, wszystkim cierpiącym łaskę dobrego, owocnego przeżywania cierpienia, dodawaj sił i otuchy, pocieszaj, oszczędzaj ich ile można, pozwól nieść im ulgę.

 3. Aby zaangażowanie chrześcijan na rzecz pokoju było okazją do dawania świadectwa o Chrystusie wszystkim ludziom dobrej woli. Aby każdy kto przebywa na misjach niezależnie czy kapłan czy osoba świecka miała siły głosić słowo Pana

 4. W intencji osób uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych, aby miały siłę do zerwania z nałogiem i zmiany życia.

 5. Maryjo Piękna Pani są wśród nas Ci, którzy pierwszy raz pielgrzymują z nami do Twojego tronu otocz ich szczególną opieką i troską, aby ufali, że potrafią wytrzymać trud pielgrzymowania, który zawsze owocuje.

 6. Matuchno Naszego Pana prosimy Cię o siłę psychiczną i fizyczną dla tych, którzy w naszej diecezji budują nowe kościoły, aby zawsze mieli chętne ręce do pomocy, aby potrafili otwierać serca swoich parafian.

 7. Panie Jezu, tak często mówiłeś o siewcach, żniwiarzach. Módlmy się za naszych rolników. Oni tak ciężko pracują i dzielą się chlebem z nami.

 8. Jezu dobry, obdarz wszystkich nauczycieli i wychowawców Twoim Duchem, by jak najowocniej rozwijali w sobie dar powołania nauczycielskiego i realizowali go. Racz dać im wielkie serce, by jednakowo miłowali uczniów. Napełnij ich Boską mądrością, by w jasny sposób przekazywali wiedzę. Obdarz ich dobrym słowem, co nigdy nie kłamie i uśmiechem, co rodzi zaufanie.

 9. W miesiącu wybuchu Powstania Warszawskiego modlimy się do Ciebie Panienko Przenajświętsza o błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących Powstańców, którzy tak dzielnie walczyli za naszą wolność, a dla tych, których Bóg powołał do siebie o wieczny spokój.

 10. Piękna Pani miej w swojej opiece osoby samotne, starsze, chorujące, niech Twój Syn zawsze otacza je swoim ramieniem.

 11. Kochana Mamo pamiętaj o swoim oddanym słudze ks. Rafale Babickim, który całym sercem oddaje się sprawom organizacji Pielgrzymki. Niech siły i jasność umysłu nigdy go nie opuszczają, a radość jaką ma w sobie przenosi się także na innych.

 12. Mamo dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi mnie w życiu obdarowałaś. Proszę Cię o pomoc w uwolnieniu z nałogu pornografii, samogwałtu i wybaczenia wszystkim tym którzy mnie skrzywdzili. Mamo proszę też, abyś wyjednała przebaczenie u tych których ja skrzywdziłem
  Dziękuję Ci Matko za moją rodzinę, rodziców i siostrę. Dziękuję Ci za moje życie

 13. Damian

  Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

  Bóg zapłać za modlitwę..

 14. Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Krzysztofa jego powrót do rodziny i ratunek dla naszego małżeństwa

 15. O poznanie wartościowego wierzącego kawalera Ali o dobrego meza Ali ,zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym ,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę,Boże blogoslawienstwo , swiatlosc i dary Ducha świętego, bezpieczeństwo i potrzebne laski Ali i jej rodzinie,Agatce

 16. O rozwiązanie wezlow samotności Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agacie i ich rodzinom

 17. O zdrowie,Boże błogosławieństwo,opiekę Św Jana Pawła II i Maryi,bezpieczeństwo, zgodę,światłość i dary Ducha świętego i potrzebne laski Krzyśkowi,Teresie , Joli,Agacie,Ali i ich rodzinom oraz o założenie dobrej katolickiej rodziny Aluni z odpowiedzialnym katolikiem

 18. O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzin

 19. O rozwiązanie wezlow samotności Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzinom Chron ich od zlych zawistnych ludzi

 20. Proszę o o modlitwę za mnie i moje dzieci, o siły i zdrowie, o błogosławieństwo Boże, pomoc i opiekę, o zdrowie dla mamy, za bliskich zmarłych, za dusze w czyśćcu cierpiące, za nieprzyjaciół, tych, którzy źle nam życzą.

 21. W intencji wszystkich przyszłych licealistów z rocznika 2002 o mądrość, chęć do nauki i wytrwanie w wierze

 22. Jasnogórska Pani, proszę o szczęśliwe poczęcie dziecka, dar macierzyństwa, powiększenia rodziny.

 23. Matko proszę o łaski dla mnie i mojego synka i stabilizację życiową dla nas. Twoja służenia. Kas

 24. Najświętsza Pani i Matko nasza proszę Cię o zdrowie dla mojego przyjaciela Tomka, który zmaga się z rakiem

 25. O potrzebne łaski dla naszej rodziny, w szczególności o opiekę Matki Bożej i siły na ten rok szkolny dla Mikołaja.

 26. Najświętsza Matko, proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla Agnieszki, Magdy oraz O rozwiązanie węzłów samotności Madzi i założenie przez nią szczęśliwej rodziny z dobrym, odpowiedzialnym człowiekiem.

 27. Proszę o modlitwę o rozwój firmy, aby zapewniła mi oraz najbliższym stały dochód i spokój ducha. Wszystkiego dobrego dla wszystkich pielgrzymujacych

 28. Maryjo Przenajświętsza, proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Boskiego Syna w intencji miłosierdzia i nawrócenia dla mojego nieletniego Syna Piotra i wyrwania Go z mocy złego ducha i złych wpływów.

 29. Matko wyproś aby moja córka doczekała się w sposób miły dla Boga dziecka i aby te dziecko chowało się zdrowo psychicznie i fizycznie ,było silnej wiary
  Dla syna dobrej żony która będzie dobrą żoną, matką,gospodynią i dla nas synową .
  Dla kolegi Ryszarda zdrowia i silnej wiary w BOGA

 30. Proszę o modlitwę za wszystkich uzależnionych, aby z pomocą Świętej Matki przezwyciężyli swoją słabość i otworzyli się na uzdrawiającą łaskę Boga.

 31. KOCHANA MATECZKO PROSZĘ CIĘ PRZYTUL DO SERCA BRATA IGNACEGO ,KTÓRY W TYM ROKU ODSZEDŁ DO CIEBIE NA WIECZNE SPOCZYWANIE.KOCHAŁ CIĘ BARDZO I PIELGRZYMOWAŁ W GRUPIE CZERWONEJ.POKÓJ JEGO DUSZY.

 32. Proszę o modlitwę za przewlekle chorych,zwłaszcza na choroby nowotworowe, aby Dobry Bóg ulżył ich cierpieniom i pozwolił zrozumieć, że życie jest drogą do Boga, którą prowadzi nas Chrystus – nasz Zbawiciel i Jego oraz nasza ukochana Matka, a za progiem śmierci czeka na nas Bóg Ojciec.

 33. MATECZKO DAJ SIŁĘ I WIARĘ WSZYSTKIM PIELGRZYMOM OBY DOTARLI DO CIEBIE MATULU.IDĘ Z WAMI DUCHOWO I POZDRAWIAM MOJĄ UKOCHANĄ GRUPĘ CZERWONĄ.POZDRAWIAM ‚BĄBELKA” ,ROMKA Z DZIEĆMI ,SIOSTRY TERESKĘ ,EWĘ.BOGUSIĘ I WSZYSTKICH.BARDZO WAS KOCHAM!!!!! PROSZĘ O MODLITWĘ ZA Ś.P.IGNACEGO,I MOICH RODZICÓW ,KTÓRZY ZMARLI NA POCZĄTKU TEGO ROKU.

 34. Kochana Matulo,
  W tym roku nie wyruszylam na szlak lowickiej pielgrzymki, ale prosze Cię o to, zebys czuwala nade mna i moimi bliskimi. Proszę Cię, żeby udalo mi sie wreszcie znalezc dobra prace. O to zebym podejmujac pierwszy rok studiow wytrwala do ich konca i osiagala dobre wyniki. Proszę Cię Matko tez o dar macierzynstwa dla Moniki, zeby tym razem udalo jej sie dotrzymac ciaze i mogla cieszyc sie wraz z mezem Lukaszen zdrowym dzieckiem. Prosze Cie zebys czuwala nad wszystkimi bliskimi mi osobami i dala im laske zdrowia i szczesliwego zycia. Upraszaj u Swojego Syna wszystkie najlepsze laski dla mnie, bliskich i wszystkich ludzi. Dziekuje Ci za wszystko co otrzymalam i ciagle otrzymuje. Jednoczesnie przepraszam Cie za to, ze juz kilka razy chcialam skonczyc z swoim zyciem. Prosze o sile zebym sie nie poddawala i dalej kroczyla przez zycie godnie, nie poddajac sie i dazac za swoimi marzeniami. A wszystkim pielgrzymom zycze owocnej drogi, zebyscie sie nie poddawali i meznie kroczyli w wierze do Swojej Matki.

 35. Blogoslaw o Matko wszystkim patnikom na szlaku pielgrzymim
  Proszę o łaskę wiary, ,nadziei i miłości dla rodziny, błogosławieństwo Twe Matko. Iwona

 36. Matko Najukochańsza Częstochowska proszę Ciebie o zdrowie,wiare, szczęście i miłość dla Małgorzaty, Tadeusza, Daniela,Patrycji ,Klaudia i Konrada niech ma ich w swoiej opiece

 37. Kochana Matenko prosimy Cie o dar poczęcia nowego życia, aby nasza rodzina była wreszcie pełna i bysmy mogli spełniać sie w roli rodziców!

 38. Matko proszę Cię żeby moja babcia tak nie cierpiała z powodu raka, aby leczenie przynosiło poprawę.

 39. Niepokalana Matko, zaopiekuj się moim tatą, który niedawno odszedł do Ciebie na wieczne spoczywanie, a mojej rodzinie daj łaskę wiary i miłości oraz pomóż w pokonywaniu wszelkich przeciwności.

 40. Najukochańsza Matko, błagam Cię o szczęśliwy poród i zdrowie dla mojego synka, który się urodzi. Proszę o dalsze łaski i błogosławieństwo dla moich starszych córeczek, męża i całej rodziny.

 41. Maryjo, proszę Cię o błogosławieństwo, miłosierdzie, wiarę i nadzieję w trudnych chwilach dla mojej Rodziny i Najbliższych, a także o życie wieczne w Królestwie Niebieskim dla mojego Taty.

 42. Matko Częstochowska, proszę Cię o łaskę dobrego przygotowania się do sakramentu małżeństwa i o umiejętność budowania pięknej relacji. Miej w opiece nas oraz naszych bliskich.

 43. Mateńko Częstochowska proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojego dzieciątka oraz o szczesliwe rozwiazanie. Uproś nam u Swojego syna potrzebne łaski wstawiaj się za nami ,miej nas w swojej opiece .

 44. Matko Najświętsza bardzo proszę Cię o uwolnienie moich bliskich, mnie oraz moich znajomych z wszelkich zniewoleń i nałogów (papierosy, alkohol być może inne). Naprowadź nas na właściwą drogę. Byśmy w zdrowiu i szczęściu dożyli sędziwego wieku.

 45. Mateńko dawno mnie u Ciebie nie było… Proszę umocnij w wierze moją rodzinę… Proszę Cię o wieczny pokój dla mojego taty i dziadka, daj im niebo… Trudno jest bez nich… Iwona

 46. Matko najukochańsza proszę Cie o uzdrowienie dla mojego męża oraz łaskę macierzyństwa dla nas.

 47. Matko Boża Częstochowska proszę o łaską zdrowia,pomoc w wyjściu
  z nałogów,właściwą drogę życiową dla Janusza i Grzegorza.

 48. Matko Przenajswietsza, bardzo proszę Cie o potrzebne błogosławieństwo dla Dominika i Diany oraz ich dzieci, aby do końca życia darzyli sie prawdziwa miloscia oraz dzielili sie miloscia ze wszystkimi ludzmi, ktorych spotkaja na swojej drodze. Amen

 49. „Ja jestem. Nie lękajcie się” powiedział Chrystus. Proszę Cię Panie i Matko Boża, która uczestniczyłaś w drodze krzyżowej Swego Syna a naszego Pana o opiekę i dar męstwa,dobroci i cierpliwości dla osób opiekujących się niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi, aby pomogła im świadomość obecności i pomocy Chrystusa w ich niełatwych obowiązkach.

 50. Matko Przenajświętsza spraw bym znalazła swoją drugą połowę, z którą stworzymy zdrową, szczęśliwą i kochającą się rodzinę.
  Proszę Cię również o zdrowe dzieci,
  a także o zdrowie dla mnie i dla całej mojej rodziny oraz bliskich znajomych.

 51. Przenajświętsza Matko Boża bardzo proszę Cię o uwolnienia z alkoholizmu i agresji dla Wojciecha oraz oraz uzależnienia od narkotyków jego brata Zbyszka. Ulecz ich z wszelkich zranień wyrządzonych przez ciężkie dzieciństwo w domu rodzinnym, a potem w domu dziecka.
  Proszę Cię również ogólnie o uzdrowienie we wszystkich sferach osób, które zaznały dużo zła w domu rodzinnym, a przede wszystkich tych, które w jego wyniku zmuszone były (są) wychowywać się w domu dziecka.

  Błagam Cię Matko Boża prowadź wszystkich właściwą drogą i uwolnij od wszystkiego co nie pochodzi ani od Ciebie ani od Jezusa Chrystusa – Pana Naszego.

 52. Pani Jasnogórska, prosimy Cię abyś uprosiła u miłosiernego Boga łaskę życia wiecznego dla śp Tadeusza Bonczara.

 53. Matko Przenajświętsza, proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę nade mną i moją rodziną oraz o wytrwałość i siłę dla pielgrzymujących w tym roku do Ciebie.

 54. Maryjo Pani Jasnogórska Ty możesz wszystko błagam Cię uwolnij moja rodzinę od alkoholizmu, daj siłę do walki z tym strasznym nałogiem.

 55. Najświętsza Pani i Matko nasza proszę Cię o łaskę dla mojej córki Izy aby uporządkowała swoje życie.

 56. Maryjo, Pani Jasnogórska Błagam Cię uwolnij moją Rodzinę od wszystkich strasznych nałogów. Daj wszystkim zdrowie. miłość, abym ja, mąż, moje dzieci i wnuki zawsze otoczone były Twoją opieką.

 57. Matko Przenajświętsza
  proszę o zdrowie, siłę i wytrwałość w zmaganiu się z moją niepełnosprawnością
  Spraw, abym znalazła swoją drugą połówkę i założyła szczęśliwą rodzinę.

 58. Matko Przenajświętsza, proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę nade mną i moją rodziną oraz o wytrwałość i siłę dla pielgrzymujących w tym roku do Ciebie.

 59. Maryjo Przenajświętsza! Błagam Cię o błogosławieństwo, odbudowę duchową, łaskę miłosierdzia, wiary, nadziei, pokory i wytrwałości w dalszym samotnym życiu.

 60. Matko Boska,
  dziękuję ci za opiekę siostry Ewy. Uproś u swojego Syna Jezusa Chrystusa dla siostry wszystkie potrzebne łaski aby jak najdłużej mogła z nami pielgrzymować.

 61. MATECZKO NAJDROŻSZA PROSZĘ CIĘ PROWADŹ PIELGRZYMÓW DO TWOJEGO TRONU,DAJ IM SIŁĘ I ZDROWIE.DZISIAJ MAJĄ CIĘŻKI DZIEŃ.POZWÓL IM DOTRZEĆ.PROSZĘ O ŁASKI DLA MNIE W WIADOMEJ SPRAWIE.

 62. Pani Jasnogórska miej w opiece moją babcię, która ma dzisiaj operację. Wybłagaj jej siłę i szybki powrót do zdrowia.

 63. Panie Boże, proszę Cię, żeby życie mojej mamy było w końcu spokojne i pełne uśmiechu, daj jej dużo siły i otaczaj ją tylko dobrymi ludźmi.

 64. Matko Jasnogorska proszę o dobrego męża i szczesliwe założenie rodziny. O zdrowie dla rodziców. Miej nas w swojej opiece.

 65. Kochana Matko! Błagam pomóż Mateuszowi i Wojtkowi znaleźć odpowiednią drogę życiową, dodaj siły do pracy i nauki. Pomóż w zdaniu trudnych dla nich egzaminów. Strzeż proszę ich przed nałogami.

 66. Maryjo zawierzam Tobie Mojego męża, nasze małżeństwo, nasze wspólne życie. Prosimy błogosław nam w naszej miłości i wierności. Polecamy się Maryi, abyśmy byli szczęśliwym małżeństwem i rodzicami, abyśmy byli dla siebie nawzajem oparciem i radością Otocz Maryjo mojego męża swoją opieką i chroń od wszelkiego złego. Spraw aby był dla mnie dobrym mężem a dla naszych dzieci kochającym ojcem abym ja również była dla niego dobrą żoną a dla naszych dzieci kochającą mamą. Zachowaj mojego męża w dobrym zdrowiu, dodawaj sił i napełnij radością. Niech nasza wzajemna miłość wzrasta, pogłębia się i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności. Daj nam wytrwać w sakramentalnym małżeństwie. Aby nasze życie było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Maryjo, Tobie zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne..

 67. Maryjo dopomóż mi wychować nasze dzieci według wzoru i przykładu Syna Bożego. Naucz mnie umiejętności tworzenia w domu rodzinnym klimatu pokoju, pobożności, zaufania, jedności i miłości. Proszę otocz moją rodzinę i dom rodzinny swą przemożną opieką.
  Dziękuję Pani Jasnogórska za wszystkie łaski, za dar zdrowia, za Twoje codzienne błogosławieństwo, za Twoja macierzyńską opiekę, za pomocną dłoń, za moją rodzinę i najbliższych, za dobrych, mądrych i życzliwych ludzi, których postawiłaś Pani na mojej drodze.

 68. Maryjo, proszę o przemianę, poprawę zachowania i łaskę pojednania z Panem Bogiem dla brata, siostry. Wybaw nas od wszelkich niebezpieczeństw duszy i ciała. Otocz moją mamusię i rodzeństwo swoją opieką, chroń od wszelkiego złego. Zachowaj nas w dobrym zdrowiu, dodawaj sił i napełniaj nasze serca radością i pokojem. Wspieraj i ratuj.
  Zawierzam Tobie Maryjo nową pracę mojej siostry, proszę dla niej o pomyślny ,dobry rok w pracy, radosny czas, siłę i wytrwałość. Błogosław jej w spełnianiu nowych obowiązków.
  Maryjo, proszę o dary Ducha Św.: o dar mądrości, rozumu, rady, umiejętności, męstwa, pobożności i bojaźni bożej dla siebie, mojej rodziny i najbliższych.
  Maryjo, polecam ci pokornie moich drogich bliskich zmarłych z rodziny. Przebacz im wszystkie grzechy i wprowadź ich do nieba.
  Proszę za pielgrzymów z LPPM zwłaszcza za grupę białą, z którą niegdyś pielgrzymowałam. Pani umacniaj pielgrzymów, proszę dla nich o potrzebne łaski, zdrowie, idealną pogodę, pomyślną drogę i radosny cza na ten pielgrzymi szlak.

 69. Matko Boża, bardzo Ci dziękuję za łaski którymi mnie obdarzasz i że jesteś zawsze przy mnie. Proszę Cię Maryjo, opiekuj się mną nadal i spraw by nadchodzące egzaminy poszły mi dobrze. Obdarz również pielgrzymów wszelkimi, potrzebnymi im łaskami.

 70. Dziękuję za dzieciątko, które zostało poczęte w mym łonie. Pani Jasnogórska proszę czuwaj nad nim nieustannie i wypraszaj mu potrzebne łaski: zdrowia, prawidłowego rozwoju i szczęśliwego przyjścia na świat. Aby ten błogosławiony czas umocnił naszą miłość, pogłębił więź małżeńską i przyczynił się do wzrostu wiary i nadziei, którą pokładamy w Tobie.
  Maryjo, proszę dobrego Boga za Twoim wstawiennictwem o dobre, szczęśliwe rozwiązanie. Niech ukochane dziecię, które wydam na ten Boży świat będzie radością dla mojej rodziny. Matko, daj mi potrzebne łaski i siły w czasie mego porodu abym po nim szczęśliwa i w dobrym zdrowiu mogła wielbić Boga wraz z mężem i dzieckiem.

 71. Proszę w intencji siebie, Maryjo wyproś u Syna Twego wszelkie łaski, proszę o dobre zdrowie, Boże błogosławieństwo, o łaskę dobrego przeżywania macierzyństwa i rodzicielstwa.
  Maryjo, proszę obdarz pokojem i jednością mnie i moich najbliższych. Przepraszam Maryjo za swoje grzechy i bliźniego.
  Proszę Matko pobłogosław mojej siostrze jej planom i zamiarom, dodawaj sił, gdy ich bardzo potrzebuje. Proszę cie o wszelkie łaski, których ona potrzebuje, by się rozwijać. Duch Św. niech ześle jej strumień swego światła. Obdarz ją dobrym zdrowiem, radością. Mateczko, proszę usuwaj wszelkie przeciwności i przeszkody z jej życia.

 72. Pani Jasnogórska, proszę Cię łaskawie błogosław mojemu bratu, błogosław jego zamiarom, bądź jego opiekunką. Udziel mu błogosławieństwa na czas pracy, obdarzaj go dobrym zdrowiem.
  Dziękuję Ci Maryjo za moja mamę, błogosław ją nieustannie, obdarzaj zdrowiem i licznymi powodami do radości. Dodawaj sił do pokonywania trudności. Maryjo niech w każdej chwili ma w Tobie oparcie. Matko, moja kochaną mamę miej w swojej opiece. Wspomóż mnie i moje rodzeństwo, abyśmy ją kochali, szanowali i dopomagali jej. Daj Maryjo byśmy wraz mężem, naszymi dziećmi i moim rodzeństwem mogli być dla niej pociechą i radością na co dzień.
  Uproś nam łaskę Mateczko, by w naszych rodzinach wszystko było nacechowane miłością. Powierzam Ci moją rodzinę, teściów, nasze chrześnice, nasze prace i radości. Uproś łaskę miłości, zgody i pokoju, aby panowało szczęście rodzinne.
  O obronę przed złem , o czyste serca, za biskupów, o świętość dla kapłanów, za neoprezbiterów, o pokój na świecie, o ład moralny w naszej ojczyźnie Polsce, za tych, co potrzebują modlitwy.
  Za przewodników grup i służby posługujące na XXIII LPPM

 73. Maryjo, Pani nasza, Jasnogórska, Tobie zawierzamy naszego synka Michałka. Prosimy niech się zdrowo chowa i rośnie. Otocz go swą przemożną opieką, błogosław mu i obdarzaj go wszelkimi łaskami.

 74. Maryjo!Proszę Cię o opiekę nad moja córką Martyną, która rozpoczyna studia. Tam,gdzie nie ma mnie, ziemskiej matki, Maryjo zastępuj mnie w dorosłym jej życiu, otocz ją życzliwymi ludźmi, trwaj przy niej jak trwałaś w wieczerniku, odwiedzaj jak odwiedzałaś Elżbietę, po prostu bądź jej Matką, a ja wtedy będę spokojna.

 75. Maryjo, Pani nasza, Jasnogórska, Tobie zawierzamy Daniela i Patrycję. Prosimy niech szczęśliwie żyją w związku małżenskim . Otocz ich swą przemożną opieką, błogosław im i obdarzaj ich wszelkimi łaskami.

 76. Maryjo, Pani nasza, Jasnogórska, Tobie zawierzamy naszą córkę Klaudię i Konrada. Otocz ich swą przemożną opieką, błogosław im i obdarzaj ich wszelkimi łaskami.

 77. Maryjo! Proszę za wszystkimi dziećmi poczętymi a nienarodzonymi, utraconymi, niespodziewanymi i niekochanymi,abyś – przez wstawiennictwo Twojego Serca – pomogła im odnaleźć drogę do Swojego Syna a Naszego Pana Jezusa Chrystusa

 78. proszę o dar nieba dla s.p brata Sławka Kalinskiego z grupy błękitnej o dar nieba dla niego wieczy odpoczynek racz mu dać panie a światłość wiekujsta niechaj mu świecie niech odpoczywa w pokoju wiecznym amen

 79. Kochany Boże proszę Cię o pomoc w spłaceniu kredytów, kupieniu domu i samochodu dla żony.
  Proszę o pozytywne zakończenie spraw spadkowych i sprzedaż nieruchomości i opłacenie podatków.
  Proszę o pomoc w naprawie i modernizacji mojego samochodu aby zaczął przynosić dochód i w końcu się przydał a nie stał bezczynnie.
  Dziękuję Ci że mnie wysłuchałeś, bądź uwielbiony.Chwała Tobie Panie.
  Oddaje Ci siebie całkowicie, pragnę Twojej bliskości i Twego głosu.Jestem twój na wieki.Oddaje ci moją rodzinę, moje małżeństwo i mojego syna.Amen

 80. Maryjo módl się za Piotrem, prosimy o uzdrowienie i Boże błogosławieństwo dla niego i dla rodziny. Oby go Bóg uzdrowić raczył.
  Amen

 81. Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 82. Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

  Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!
  Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 83. Miłosierny Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

 84. O nawrócenie ,opamiętanie Krzyśka,o dobrego,odpowiedzialnego męża Ali ,o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 85. Proszę o nawrócenie pełne i trwałe męża i jego rodziny, nawrócenie mojej rodziny i uwolnienie nas wszystkich od wszelkiego złego, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa.

 86. Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca i Boże Błogosławieństwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *